TravelTriangle Hesabı Nasıl Silinir

  TravelTriangle Hesabı Nasıl Silinir

  TravelTriangle Hesabı Nasıl Silinir : 2011 yılında Sankalp Agarwal, Sanchit Garg ve Prabhat Gupta tarafından kurulan TravelTriangle,  gezginleri ve seyahat acentelerini bir platformda bir araya getiren Hindistan’ın çevrimiçi tatil pazarıdır.

  Yerel tur paketleri ve uluslararası tur paketleri TravelTriangle, kendi tatil seyahat paketlerinizi özelleştirmenizi teşvik eder. Hem Uluslararası hem yurtiçi tatil ve balayı paketleri olsun, Seyahat Uygulaması aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir seyahat paketi için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Oteller, uçak biletleri,yemekler ve transferler dahil olmak üzere seçilmiş acentelerden çok sayıda seyahat fırsatı sunar.

   

  TravelTriangle Hesabımı Nasıl Silerim

  Kullanıcısını memnun etmek için birçok seçenek sunan TravelTriangle, hesap silme konusunda yardımcı olmuyor. Herhangi bir seçenek sunmuyor.

  E-posta gönderip hesabımızı silme talebimizden başka bir seçenek yok. [email protected] e-posta adresine hesap silme konulu bir mail gönderin. Ayrıca göndereceğiniz e-posta içinde “TravelTriangle kayıtlı irtibat numaranızı veya seyahat kimliğinizi de yazınız

   

  TravelTriangle Hesabı Nasıl Silinir
  TravelTriangle Hesabı Nasıl Silinir