TripAdvisor Hesabı Nasıl Silinir

TripAdvisor Hesabı Nasıl Silinir

Dünyanın önde gelen seyahat platformlarından olan TripAdvisor dünyanın dört bir yanındaki gezginler, TripAdvisor sitesini ve uygulamasını kullanarak konaklama, uçak bileti ve gemi seyahatinde fiyatları karşılaştırmak, gezilecek yer ve turlarda rezervasyon yaptırmak   TripAdvisor’ı kullanıyor. 49 ülkede ve 28 dil ile hizmet veren TripAdvisor hesabınızı Tripadvisor Hesabı Nasıl Silinir yazımızla kolaylıkla silebilirsiniz.

Tripadvisor hesabınızla ilgili başka bir sorunuz varsa aşağıdaki bağlantı adresinden cevabını bulabilirsiniz.
https://www.tripadvisorsupport.com/hc/tr/sections/200154987-Hesap-Ayarları

TripAdvisor Hesap Kapatma

TripAdvisor hesabınızı silmeden evvel bilmeniz gereken, hesabınızı silerseniz, yorumlarınızı ve diğer içerikleriniz siteden kaldırılır ve bu işlem geri alınamaz. Eğer Tripadvisor forumunda 25’ten fazla gönderiniz varsa, bunlar görüntülenen adınızla ilişkilendirilmiş olarak sitede kalacaktır. Sohbetlerin akışını kesintiye uğratacağı için forum gönderilerini toplu halde kaldırılmıyor.

TripAdvisor Hesabımızı silmek için öncelikle oturum açıyoruz ve https://www.tripadvisor.com.tr/GeneralSupport bağlantı linkine tıklıyoruz.

Açılan ekranda kullanıcı adınıza tıklayın ve “Sorunuz tam olarak hangi konuda?” sorusuna “Hesap Ayrıntıları” seçeneğini, “Ne yapmak istiyorsunuz” sorusuna “Hesabımı Kapatma“olarak seçeneğini seçiyor ve “Daha fazla bilgi edinin” yazısına tıklıyoruz.

TripAdvisor Hesabı Nasıl Silinir
TripAdvisor Hesabı Nasıl Silinir

Aşağıdaki pencere açılıyor ve hesabımızı silmek için şifremizi giriyor “Hesabımı Kapat” yazısına tıklıyoruz

 TripAdvisor Hesap kapatma
TripAdvisor Hesap kapatma

Tripadvisor Hesabımız silinmiştir.

Üyeliğinize devam etmek istiyorsanız “Tripadvisor’a devam et” butonuna tıklayın

TripAdvisor üyelik kapatma
TripAdvisor üyelik kapatma

“Merhaba,

Üyelik hesabınızı kapatmak için olan isteğinizi inceledik. Bilgilerinizi ve içeriğinizi, önümüzdeki 24-48 saat içinde sitemizden kaldıracağız. Lütfen e-posta bültenleri gönderiminin sona ermesi için 3 iş günü bekleyin. Her zaman TripAdvisor’ı daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz ve gelecek seyahat planlama ihtiyaçlarınızda bizden faydalanacağınızı umuyoruz.”

Başvurumuza cevap geldi ve tripadvisor.com hesabımız 2 gün içinde silinecek