Tumile Hesabımı Nasıl Silerim

  Tumile Hesabımı Nasıl Silerim

  Tumile kameralı canlı sohbet uygulaması yorumlara bakıldığında bolca olumsuz yorumların olduğu para yatıranların paralarını geri istediği bir görüntülü sohbet uygulaması. Eğer hesabınızı kapatmak isterseniz Tumile hesabımı nasıl silerim yazımız size yardımcı olacaktır.

  Play Store ve App store üzerinden indirebileceğiniz Tumile Uygulaması “Zamanla, dünyanın dört bir yanından yetenekli ya da mutlu insanlarla tanışıp sohbet edebilirsiniz. Mutluluğunuzu onlarla paylaşabilir ve milyonlarca insanla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sohbet ederken komik bir etiket gönderebilirsiniz. Güzel kızlarla HD görüntülü sohbet çok çekici ve şık. Güzel veya seksi kızlar ve sevimli erkeklerle tanışabilirsiniz. Ayrıca, İngilizcenizi pratik yapabilir ve dünyanın farklı dillerini öğrenebilirsiniz. Hepsini ya da özgür yapabilirsin!” diye açıklamaları devam ediyor. Tabi kimse yoğurdum ekşi demez.

   

  Tumile Hesap Kapatma

  Tumile uygulamasında “Hesabı Kapat” gibi seçenekler sunulmadığı için hesabımızın kapatılması için müşteri hizmetlerine mesaj atmamız gerekli

  – Oturum açıyor sırasıyla tıklıyoruz. mesaj  > müşteri hizmetleri

  – Karşımıza daha evvelden hazırlanmış sorular çıkacak lakin hesap silme ile alakalı bir soru yok. Ekranın altında olan “sorunuzu girin!” yazan yere tumile hesabınızı silmek istediğinizi belirtin.

  tumile hesabimi nasil silerim
  tumile hesabimi nasil silerim

   

  – “Üzgünüz sorununuzu çözemeyiz. Formu doldurmak için lütfen linki tıklayınız, kısa sürede kontrol edeceğiz.” yazan uyarının altındaki linke tıklıyoruz.

  tumile hesap kapatma
  tumile hesap kapatma

  – Sonraki sayfada gelecek olan formda tekrardan tumile hesabımızı silmek istediğimizi belirtiyor ve “Gönder” düğmesine tıklıyoruz.

  tumile hesap silme
  tumile hesap silme

  “Soru başarıyla gönderildi, biz en kısa sürede çözeceğiz, lütfen sabırlı olun” mesajıyla tumile üyeliğimizin silinmesi için bekliyoruz.

  – 3 gün sonra kontrol ettiğimde hesabımın silindiğini gördüm 🙂