Twitch Hesabımı Nasıl Silerim

Twitch Hesabımı Nasıl Silerim

Bir sosyal ağ veya hizmet ne kadar popüler olursa olsun, kullanıcıların hesaplarını kapatmak isteyebilir. Twitch, bunu yapmak isteyen kullanıcılara hesaplarını silme ve devre dışı bırakma seçeneği sunar. Peki Twitch hesabımı nasıl silerim.

Twitch, dijital video yayınlarını izlemek ve izlemek için popüler bir çevrimiçi hizmettir. 2011’de kurulduğunda, Twitch aslen neredeyse tamamen video oyunlarına odaklandı, ancak o zamandan beri sanat eserlerine, müzik programlarına, şov programlarına ve ara sıra TV dizilerine özel yayınları içerecek şekilde genişledi.

Akış hizmeti her ay 2 milyondan fazla benzersiz aktarıcıya sahiptir ve bu kullanıcıların 17 binden fazlası , flamalar ve reklam yerleşimleri gibi ek özellikler içeren flamalar yapan bir hizmet olan Twitch Partner programı ile para kazanmaktadır . Twitch, 2014 yılında Amazon tarafından satın alındı ​​ve Kuzey Amerika’daki en yüksek internet trafiği kaynaklarından biri olmaya devam ediyor.

Twitch Hesabı Devre Dışı Bırakma

– Öncelik twitch.com hesabımızda oturum açıyoruz

– Hesabı devre dışı bırakmak için buradaki linke tıklıyoruz.

– Açılacak ekrandaki “Ayrılma kararınızdan dolayı üzgünüz. Hesabınızı devre dışı bırakmak kullanıcı bilgilerinizi silmez. Bizimle support@twitch.tv adresinden irtibata geçin ve kararınızı değiştirmeniz için yapabileceğimiz bir şey varsa lütfen bildirin.” bilgilendirmeyi okuduktan sonra isteğe bağlı olarak sebebinizi belirtir ve “Hesabımı Devre Dışı Bırak” butonuna tıklarsınız.

twitch hesabi devre disi birakma
twitch hesabi devre disi birakma

Twitch Hesabı Kalıcı Silme

– Hesabımızı silmek için buradaki linkine tıklıyoruz.

– Açılan ekranda yazan “Twitch hesabınızı silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem, tüm içeriklerinizi ve kişisel bilgilerinizi kalıcı olarak silecektir, ayrıca artık kullanıcı kimliğiniz olarak kullanıcı adını talep edemeyeceksiniz.” uyarı okuduktan sonra  isteğe bağlı olarak sebebinizi belirtir ve “Hesabı Sil” butonuna tıklıyoruz.

twitch hesabimi nasil silerim
twitch hesabimi nasil silerim

– Şifremizi giriyoruz ve “Doğrula” butonuna tıklıyoruz. Hesap silinmiştir.

twitch hesap silme linki
twitch hesap silme linki