Udemy Hesabımı Nasıl Silerim

  Udemy Hesabımı Nasıl Silerim

  Udemy, 50.000 den fazla uzman eğitmen, 60′ dan fazla dil, 40 milyondan fazla kayıtlı öğrenci tarafından izlenen 130.000’den fazla video kursun yer aldığı bir online öğrenim platformudur. Udemy hesabınızı herhangi bir sebeple kapatmak istiyorsanız “Udemy Hesabımı Nasıl Silerim” makalemiz size yardımcı olacaktır.

  Udemy hesabımızı silmeden evvel özelliklerine bir bakalım.

  Python ve Java gibi programlama dillerinden tasarım, çizim, yazarlık ve yoga gibi kişisel gelişim kurslarına kadar birçok farklı konuda kayıt olabileceğiniz kurslar mevcuttur.

  Kodlama ve veri biliminden pazarlama, Photoshop ve yogaya kadar 2000’den fazla konuda yayınlanan kursları ve Makine öğrenimi, yapay zeka ve Blockchain gibi en güncel konulardaki yeni kurslar sürekli olarak yenilenir.

  Şu konulardaki ücretsiz ve ücretli kurslara erişebilirsiniz:
  BT ve Yazılım: BT Sertifikasyonu, siber güvenlik, CCNA, ağ ve güvenlik, vb.
  Diller: Portekizce, İspanyolca, İngilizce, Çince vb.
  Fotoğrafçılık: Dijital fotoğrafçılık, ticari fotoğrafçılık, fotoğrafçılık araçları, video tasarımı vb.
  İşletme: Finans, girişimcilik, finansal analiz, sunum, topluluk önünde konuşma, yetkinlikleri, yazarlık, veri ve analiz (SQL, derin öğrenme, makine öğrenimi, veri bilimi ve çok daha fazlası).
  Kişisel Gelişim: Üretkenlik, kişisel finans, liderlik, çalışma yetkinlikleri, kariyer gelişimi, vb.
  Müzik: Müzik aletleri (piyano, gitar ve daha fazlası), müziğin temelleri, müzik yazılımı, müzik teknikleri, vb.
  Ofiste Verimlilik: Google, Microsoft, Oracle, Apple, SAP vb.
  Öğretmen Eğitimi: Online kurs oluşturma, sunum yetkinlikleri, öğretim tasarımı vb.
  Pazarlama: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM),  sosyal medya pazarlama, mobil pazarlama, pazarlamanın temelleri, içerik pazarlama, ürün pazarlama vb.
  Sağlık ve Fitness: Meditasyon, yoga, bireysel savunma, beslenme vb.
  Tasarım: Web tasarımı, grafik tasarım, çizim, tasarım araçları (Photoshop, Adobe Illustrator ve daha fazlası), kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcı ara birim tasarımı, tasarımcı düşünce vb.
  Yaşam Tarzı: Sanat ve el sanatları, oyun, seyahat, köpek eğitimi vb.
  Yazılım Geliştirme: Programlama dilleri (Ruby, Python, JavaScript, Java,  Swift, C# ve daha fazlası), temel kodlama, web geliştirme, oyun geliştirme kodlama eğitim kampları vb.

  Udemy Hesap Silme

  Udemy hesabımızı silmek için udemy.com sitesinde oturum açıyor ve  https://www.udemy.com/user/edit-account/ bağlantı adresine tıklıyoruz. Açılan sayfanın solunda bulunan menüde bulunan “Hesap Kapatma” yazısına tıklayınız. Aşağıdaki resimdeki ekranı göreceksiniz.

  Udemy Hesabimi Nasil Silerim
  Udemy Hesabimi Nasil Silerim

  Hesap kapat” butonuna tıklayın. Sonra açılan ekranda şifrenizi girin ve hesabı kapat butonuna tıklayın. Hesabınız kapanmıştır.