Usunięcie Konta Duolingo

  Usunięcie Konta Duolingo

  Usunięcie Konta Duolingo: Duolingo to aplikacja, która uczy wielu języków, takich jak turecki, angielski, rosyjski, hiszpański, niemiecki, koreański, chiński, portugalski, francuski, ukraiński online na całym świecie. Możesz pobrać aplikację Duolingo na telefony i tablety kompatybilne z Androidem i IOS za darmo. Po rejestracji możesz uczyć się dowolnego języka obcego online, gdziekolwiek chcesz.

  Proces uczenia się w Duolingo rozpoczyna się od prostej treści. Przechodzisz proste kroki zawartości i przechodzisz na wyższy poziom. Zaczynasz otrzymywać treści (trudniejsze na wszystkich poziomach), które zdałeś.

  Pamiętaj, że usunięcie konta Duolingo nie spowoduje usunięcia Cię z konta płatnego, jeśli masz płatne członkostwo. Musisz anulować płatną subskrypcję w App Store lub Google Play Store.

   

   

  Wyłącz Konto Duolingo

  Jeśli chcesz na chwilę odpocząć od członkostwa w Duolingo, najpierw zaloguj się na stronie internetowej duolingo i kliknij https://www.duolingo.com/settings/deactivate.

  Możesz dezaktywować swoje konto na tej stronie.

   

   

  Jak Usunąć Konto Duolingo

  Aby trwale usunąć członkostwo Duolingo, zaloguj się najpierw na stronie internetowej. Po zalogowaniu się na https://www.duolingo.com/ kliknij adres linku https://drive-thru.duolingo.com/ lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej.

  delete duolingo account

  Dostęp Do Danych Osobowych:

  Kliknij przycisk „Access Personel Data”, aby poprosić o kopię wszystkich swoich danych osobowych przechowywanych przez Duolingo. Może to potrwać do 30 dni.

   

  Usuń Dane Osobowe:

  Kliknij przycisk „Erase Personel Data”, aby usunąć konto Duolingo i usunąć wszystkie dane osobowe przechowywane przez Duolingo. Utracisz postępy w nauce, osiągnięcia i karty Tinycards. Po zakończeniu nie można tego cofnąć. Usunięcie może potrwać do 30 dni.

  Po kliknięciu przycisku „Erase Personel Data” adres e-mail jest wysyłany na Twój adres e-mail. Aby potwierdzić, że chcesz usunąć swoje konto w Mail, kliknij link Usuń moje dane. Po kliknięciu tego łącza Twoje konto zostanie wyłączone i nie będziesz już mógł się zalogować. Następnie otrzymujesz 7-dniowy okres karencji, podczas którego możesz zmienić zdanie. Operacji tej nie można zatrzymać po 7 dniach! Następnie Duo rozpocznie usuwanie danych, co może potrwać do 23 dni, i wyślemy Ci wiadomość e-mail po zakończeniu pracy.

  Przestaniesz usuwać swoje konto w ciągu 7 dni. Możesz anulować usunięcie swojego konta duolingo, klikając link w tym samym mailu.