VivaVideo Hesap Silme

VivaVideo Hesap Silme

VivaVideo Hesap Silme: VivaVideo, kolayca şık ve kişiselleştirilmiş videolar oluşturmanızı sağlayan video düzenleyici/ fotoğraf editörü uygulamasıdır. Dünyada bugüne kadar 70’den fazla ülkede 500 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir. VivaVideo ile video hikayenizi kolayca oluşturabilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşarak günlük anları istediğiniz gibi sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

Vivavideo ile video yapma, video düzenleme, video montaj, video birleştirme, video kırpma, video müzik ekleme, slayt yapma, videoya metin ekleme yapabilirsiniz. Ayrıca  temalar, etiketler,kolaj, selfie, filtreler ve müzik ile videolarınızı eğlenceli ve göz alıcı haline getirebilirsiniz. Hazırladığınız videoları veya filmleri 4K, Full HD 1080p ve 720p olarak dışa aktarabilir, sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

 

VivaVideo Aboneliğimi Nasıl İptal Ederim

Unutmayın bir uygulamada ücretli üyeliğiniz varsa hesabınızı silme ile aboneliğinizin iptal olmaz. Hesabınızı silmeden önce mutlaka aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir.

VivaVideo uygulamasının Android sürümünü kullanıyorsanız aboneliği nasıl iptal edeceğinizi aşağıdaki bağlantıya tıklayıp öğrenebilirsiniz https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

 

VivaVideo uygulamasını iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda kullanıyorsanız aboneliği nasıl iptal edeceğinizi aşağıdaki bağlantıya tıklayıp öğrenebilirsiniz

https://support.apple.com/HT202039

 

Aboneliğinizi iptal ettikten sonra ne olur?
Bir aboneliği iptal ettiğinizde, ücretini ödediğiniz süre bitene kadar aboneliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz

 

VivaVideo Hesabı Nasıl Silinir

 

Vivavideodan hesabınızı kendiniz silemezsiniz. Uygulamada kayıtlı olan e-posta adresinizi açın ve support@vivavideo.tv e-posta adresine aşağıdaki gibi bir e-posta gönderin.

 

VivaVideo Hesap Silme
VivaVideo Hesap Silme