VMate Hesap Silme

  VMate Hesap Silme

  VMate Hesap Silme makalemizde size VMate hesabımızı nasıl sileceğimizi anlatacağız. Silmeye geçmeden önce biraz VMate nedir bir bakalım.

  VMate, milyonlarca kullanıcıyla kısa bir video düzenleyici ve video paylaşım topluluğudur. VMate video uygulamasının özel klipler, düet, senkronizasyon, modaya uygun özel efektler ve binlerce çıkartma ve şarkı sunan son teknoloji sihirli video yapımcısı tarafından desteklenmesidir.

  VMate ayrıca komik videolar yapmayı, sizi takip etmek için daha fazla müzik hayranını çekmeyi, ilginç içerik seçmeyi ve sizi seven arkadaşlar edinmeyi öğrenmenize yardımcı olur. VMate, video düzenleme araçları ve özelliklerinin yanı sıra 300’den fazla emoji çıkartması ve yüz filtresine sahiptir!

  Pop Pop, hip-hop, Indie müzik, rock ve Bollywood, Bhojpuri hitleri, Haryanvi hitleri, Pencap ve benzeri gibi milyonlarca orijinal müzik türünü barındırır.

  VMate video uygulamasında, en son film bilgileri, derecelendirmelere sahip yakında ki mağazalar, yiyecek, kıyafetler ve daha kullanışlı beceriler ve hayat korsanları gibi daha ilginç videolar bulabilirsiniz. Dünyanın önde gelen akıllı öneri teknolojisiyle desteklenen video önerileri, hepsinin ilgi alanlarınıza uygun olmasını sağlamak için kişiselleştirilmiştir.

  VMate Hesabımı Nasıl Silerim

  Bir çok uygulama ve site de olduğu gibi VMate uygulamasında da hesap silme seçeneği bulunmuyor. Tek yol mesaj göndermek. Bunun için uygulamayı açıyor sol üstte bulunan profilimize tıklıyoruz. Kullanıcı adımının altında yazan ID numaramızı bir yere not edelim. Birazdan lazım olacak. Profilimize tıkladıktan sonra sırasıyla “Settings => Feedback” yazılarına tıklıyoruz ve geri bildirim formu açılıyor. Formu aşağıdaki fotoya göre doldurun. “Contact info” yazan yere daha önceden not ettiğiniz ID numaranızı yazın “Submit” butonuna tıklayın.

  VMate Hesap Silme
  VMate Hesap Silme