W Match Hesabı Nasıl Silinir

W Match Hesabı Nasıl Silinir

W Match kayıtlı kullanıcılarının profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır. Waplog Social Network tarafından sunulan W- Match- Arkadaşlık, Flört & Görüntülü Sohbet uygulamasındaki hesabınızı “W Match Hesabı Nasıl Silinir” yazımızla kapatmanıza yardımcı olacağız.

 

Öne Çıkan W Match Özellikleri

– Bulunduğun konumun yakınlarında ya da dünyanın herhangi bir noktasından üyeler ile tanışmak mı istiyorsun? W- Match sayesinde, beğendiğin üyeler ile sohbet edebilir ve arkadaş olabilirsin.

– Canlı görüntülü sohbet ederek, gerçek hayatta buluşmadan önce görüşebilirsin.

– Başka ülkelerden üyelerle tanışmak istiyor ama dil sorunu mu yaşıyorsun? Otomatik çeviri özelliği sayesinde görüntülü sohbet ederken hiçbir engele takılma.

– Özel görüntülü arama yapabilir istediğin kişiyle, istediğin zaman görüntülü sohbet edebilirsin.

– Renkli ve heyecan verici hikayelerle yeni insanları keşfet ve anında konuşmaya başla.

 

*ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek üyeliğini sonlandırmaz. VIP üyeliğini Play Store/App Store üzerinden iptal etmelisin.

W Match Hesabımı Nasıl Silerim

Eğer bir VIP üyeliğiniz yok ise W Match uygulamasından hesabınızı silmek istiyorsanız mobil uygulamasının sağ üst köşesinde bulunan üst üste 3 noktaya ardından “ayarlar > profil sil“e tıklayın.

 

W Match Hesabı Nasıl Silinir
W Match Hesabı Nasıl Silinir

Tekrardan “Profil Sil” e tıklayın. Sonraki ekranda silme sebebinizi belirtin ve “Onayla” butonuna tıklayın.

 

W Macth Hesabınızı Web sitesi üzerinden silmek istiyorsanız https://wmatch.net/ sitesinde oturum açın ve https://wmatch.net/profile/account_settings#pull-top bağlantı adresini tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan sayfanın en altına gidin ve “Hesabı Sil” e tıklayın

 

“Profilinizi silmek üzeresiniz. Emin misiniz?
Sevgili nasilsilerimcom

Profilinizi sildiğiniz zaman, bir daha hesabınızla giriş yapamayacaksınız. Fotoğraflarınız, duvar yazılarınızı, yorumlarınız, beğenileriniz, arkadaşlarınız, ziyaretçileriniz, mesajlarınız ve Waplog’da kalan herşeyiniz silinecektir. Profilinizi silmeye devam etmek için, lütfen ‘Profili Sil‘ butonuna basınız.

Profili Sil” butonuna tıkladıktan sonra üye olduğumuz e-posta adresimize bir mail gönderecekler. Gelen mailde  “Profili Sil” butonuna tıklayın ve hesabınız silinsin. “