Wattpad Hesabımı Nasıl Silerim Kapatırım?

  Wattpad Hesabımı Nasıl Silerim Kapatırım

  Wattpad hesabımı nasıl silerim, Wattpad hesabımı nasıl kapatırım. Wattpad’i uzun zamandır çevremizde duyuyoruz. Peki Wattpad hakkında neler biliyoruz? Wattpad nedir? İşte Wattpad hakkında bilmeniz gerekenler…

  Wattpad hesabımızı silmeden önce Wattpad’in tanımını yaparak başlayalım. Wattpad, dünya çapında en popüler hikâye paylaşma ve hikâye keşfetme platformlarından biridir. Özellikle Seocu arkadaşların bol bol tanıtım yaptıkları bir platformdur.

  Wattpad Ne İşe Yarar?

  Wattpad, ücretsizdir ve wattpad sayesinde yazdığınız öyküleri paylaşabilirsiniz. Bununla beraber okur ve yazarlar ortak bir ağda buluşma şansı yakalayabilirler.

  Wattpad nasıl kullanılır?

  Wattpad’de ‘keşfet‘ bölümüne tıklayarak ilgi duyduğunuz kitabın kategorisini seçebilir, ara kısmından da okumak istediğiniz kitabın adını yazarak okuyabilirsiniz.

  Peki Wattpad Hesabımı Nasıl Silerim

  Hesabınızı silmek için öncelikle internet sitesinden wattpad hesabınıza girmeniz ve sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıklayıp ‘Ayarlar’a bölümüne gitmeniz gerekiyor. Sonrasında karşınıza çıkan sayfayı aşağı doğru sürükleyin ve  sağ alt kısımda “HESABI KAPAT” butonuna basmanız ile birlikte sizi hesabınızı kapatma nedeninizi soran ekrana yönlendirileceksiniz.

  Kapatma sayfasına buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz

  wattpad hesabimi nasil silerim
  wattpad hesabimi nasil silerim

  Kapatma nedeninizi belirtin şifrenizi yazın “Hesabı Kapat” butonuna basmanızla hesabınız silinecektir.

  Hesabınızı kapattıktan sonra tekrar giriş yapmayın; eğer tekrardan giriş yaparsanız ‘Kendini Yenileme’  özelliği ile hesabınızı yeniden aktif olacaktır.

  Yeniden oturum açma yerine  https://www.wattpad.com/user/********   (***** yerine kullanıcı adını yazınız) hesabın kullanıcı adınızla giriş yapmayı deneyin. Eğer wattpad hesabınız kapatıldıysa ‘Kullanıcı bulunamadı‘ sayfası çıkması gerekmektedir.