WebMoney Keeper Hesap Silme

  WebMoney Keeper Hesap Silme

  WebMoney Keeper Hesap Silme: WebMoney uluslararası ödeme sistemi olarak Moskova’ da 1998 yılında kuruldu. WebMoney, bugün insanların uluslararası işlemlerini yapmak için kullandığı çevrimiçi bankalardan biri haline geldi.  WebMoney kullanıcılarının fonları, para birimi gibi bir dayanak varlığa karşılık gelen elektronik parayı tutan bir “cüzdanda” saklanır.

   

  WebMoney Hesabınızı Silmeden Önce:

  WebMoney hesabınızı silmeden önce, kalan bakiyenizi başka bir hesaba aktarın. Hesabınızı sildiğiniz de hesap bakiyenize ulaşamayacağınızı unutmayın.

  Krediler ve borçlarınızı hesap silinmeden önce ödemeniz gerekir.

  WebMoney Şirketi hakkında bir şikayette bulunduysanız veya anlaşmazlık yaşadıysanız, WebMoney hesabınızı silmeye başlamadan önce şikayetleri takip edin.

  WebMoney Hesap Silme

  Webmoney hesabımızı privacy@WebMoney.eu e-posta adresine “Delete WebMoney Keeper Account” konusu ve içinde “Please delete my WebMoney Keeper account” yazan bir mail gönderin.

  Diğer bir seçenek ise bir ticket göndermek. Sitede oturum açtıktan sonra  https://support.wmtransfer.com/asp/mail.asp?id_e=65 bağlantı adresine tıklayın. Aşağıdaki formda “WebMoney Technical Support” seçeneğini seçin, bilgilerinizi yazın, hesabınızı silmek istediğinizi belirtin ve gönderin.

  WebMoney Hesap Silme
  WebMoney Hesap Silme

  Gönderdikten sonra kayıtlı e-posta adresine bağlantı içeren bir e-posta gönderilir. İtirazınızı işleme almak için üzerine tıklamanız gerekir. Aksi takdirde, itirazınız dikkate alınmayacaktır.”

  Webmoney hesabınızı onayladıktan sonra yedi gün silinme süreci başlayacaktır.

  Silinmiş WebMoney hesabını kurtarabilir miyim?
  Hesabınızı silmekten vazgeçmeniz durumunda yedi gün içinde silme işlemini iptal edebilirsiniz. Bildirimde size verilen bağlantıdan iptal edebilirsiniz. Aksi takdirde hesap kalıcı olarak kapatılacaktır.