WeChat Hesap Silme

WeChat Hesap Silme

WeChat dünyanın dört bir tarafından üyelerin buluştuğu bir sosyal medya ve sohbet uygulamasından daha fazlasıdır. WeChat uygulaması ile arkadaşlarınızla sohbet edebilir, haber okuyabilir ve resmi hesaplar ve mini programlar üzerinde yer alan yerel hizmetleri kullanabilirsiniz. WeChat Hesap Silme makalemiz ile WeChat hesabınızı mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla silebilirsiniz

WeChat Özellikleri Nelerdir?

– Sohbet Etmenin Daha Fazla Yolu: 500 kişiye kadar sohbet grubu oluşturabilir ve ses, video, metin, fotoğraf, konum paylaşma özellikleri ile arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Arama: Dünyanın neresinde olursanız olun 9 kişiye kadar video arama grubu oluşturabilir, yüksek kalitede ses ve video araması yapabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Konum: Gerçek zamanlı konumunuzu paylaşabilirsiniz.

Anlar: Arkadaşlarınızla anlar akışında fotoğraf, video ve daha fazlasını paylaşın.

Zaman Kapsülü: 24 saat boyunca yayında kalan kısa videoları Zaman Kapsülü üzerinde paylaşabilirsiniz.

Çıkartma Galerisi: Sohbet sırasında çizgi film ve film karakterlerinin de aralarında bulunduğu animasyonlu ve eğlenceli çıkartma.

Özel Çıkartmalar: Selfie ve özel çıkartmalar ile sohbet daha özel kılın.

Resmi Hesaplar: Orijinal içerik ve haberlere sahip hesapları takip edin.

Mini Programlar: WeChat uygulaması ile kullanıldığında, sayısız üçüncü parti hizmetleri, size telefon belleğinizde daha fazla yer ve zaman kazandıracak.

Oyunlar: WeChat mini oyunları ve Tencent Games arasından seçtiğiniz oyunlar ile arkadaşlarınız ile birlikte yarışın. (Belirli bölgelerde mevcuttur).

Wechat Pay: WeChat Pay ve Cüzdan özellikleri ile mobil ödeme kolaylıklarından faydalanın (Belirli bölgelerde mevcuttur).

Wechat Out: Çok düşük fiyatlarla dünyanın dört bir yanındaki mobil telefonlar ve sabit hatları arayın (Sadece belirli bölgelerde mevcuttur).

 

WeChat Hesabı Nasıl Silinir

WeChat hesabınızı sildiğiniz de veriler geri alınamaz olan iptal işleminden sonra kalıcı olarak silinecek ve Wechat ID’niz artık tekrar kullanılamayacak.

İptal isteği başarıyla gönderildikten sonra hesabınız otomatik olarak çıkış yapılacaktır. Hesap silme işlemini iptal etmek istiyorsanız için başvurunuzu gönderdikten sonraki 60 gün içinde Wechat hesabınıza giriş yapın. 60 gün sonra hesabınız ve tüm bilgileriniz kalıcı olarak silinecek ve bilgilerinizi alamayacaksınız.

WeChat hesabı silmek için mobil uygulamadan aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

WeChat oturumu açtıktan sonra sırasıyla Ben > Ayarlar > Hesap Güvenliği > WeChat Güvenlik Merkezi” adımlarına tıkladıktan sonra karşımıza aşağıdaki ekranı göreceğiz.

WeChat Hesap Silme
WeChat Hesap Silme

Ekranda “Account Cancellation” seçeneğine tıklıyoruz. Sonra gelecek olan “Request Cancellation > Next > Agree And Confirm Cancellation” butonlarına sırasıyla tıklıyoruz.

Agree And Confirm Cancellation butonuna tıkladıktan sonra oturum kapatılacak ve 60 günlük hesap silme süreci başlamış olacak. Bu 60 günlük süreçte  WeChat hesabınızı silmekten vazgeçmediğiniz sürece oturum açmayınız.

WeChat Hesabı Nasıl Silinir
WeChat Hesabı Nasıl Silinir