WordPress Hesap Silme

WordPress Hesap Silme

WordPress nedir? Özünde, WordPress kendi web sitenizi veya blogunuzu oluşturmanın en basit ve en popüler yoludur. Aslında, WordPress , İnternet’teki tüm web sitelerinin % 34’ünden fazlasına güç sağlar . Evet – ziyaret ettiğiniz dört web sitesinden en az biri WordPress tarafından desteklenmektedir. Biz wordpress.com sitesi üzerinden wordpress hesap silme işlemini gerçekleştireceğiz. Şimdi wordpressi açıklamaya devam edelim.

Biraz daha teknik bir düzeyde, WordPress GPLv2 altında lisanslanan açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir; bu, herhangi birinin WordPress yazılımını ücretsiz olarak kullanabileceği veya değiştirebileceği anlamına gelir. Bir içerik yönetim sistemi temelde, web sitenizin – içerik gibi – önemli yönlerini programlama hakkında hiçbir şey bilmenize gerek kalmadan yönetmeyi kolaylaştıran bir araçtır.

WordPress Hesabımı Nasıl Silerim

– https://wordpress.com sitesi üzerinden oturum açtıktan sonra buraya tıklıyoruz.

– Hesabı Kapat

Bu Öğeler Silinecek
-Kişisel detaylar
-Siteler
-Mesajlar
-Sayfalar
-Medya
-Etki
-Gravatar

Hesap kapatma işlemi geri alınamaz. Hesabınızı, tüm siteleriniz ve tüm içeriği ile birlikte kaldıracaktır.

30 gün boyunca aynı e-posta adresini kullanarak yeni bir WordPress.com hesabı açamazsınız.

WordPress.com hesabınızı giriş yapmak için kullanan diğer hiçbir Otomatik Servis’e giriş yapamazsınız. Buna WooCommerce.com, Crowdsignal.com, IntenseDebate.com ve Gravatar.com dahildir. WordPress.com hesabınız kapatıldığında, bu hizmetler de kapatılacak ve sahip olabileceğiniz tüm siparişlere veya destek geçmişlerine erişiminizi kaybedeceksiniz.

Bir hesabı kapattığınızda ne olacağı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen önce destek ekibimizden biriyle sohbet edin . Etkileri açıklayacaklar ve alternatifleri keşfetmenize yardımcı olacaklar.

Devam etmeye hazır olduğunuzda “Hesabı kapat” düğmesine basın.

– “Hesabını Kapat” butonuna basın ve hesap kapatmayı onaylayın.

wordpress hesap silme
wordpress hesap silme