Xing Hesap Silme

  Xing Hesap Silme

  XING Ağustos 2003’te Lars Hinrichs tarafından kurulmuştur. Sosyal medya platformu, Mayıs 2012 itibariyle 200’den fazla ülkede 11 milyondan fazla kullanıcıya sahipti. XING kullanıcılarının çoğunluğu (% 80’den fazla) tam zamanlı olarak çalışıyor ve üyelerinin% 40’ından fazlası idari görevde bulunuyor. % 60’ından fazlası üniversite diploması aldı. Kullanıcıların çoğu erkektir. XING, çoğu sektörde iyi temsil edilmektedir; üyelerin% 12’si bilgi teknolojisi (BT) alanındaki. Premium üyelerin yaklaşık% 90’ı siteyi düzenli olarak ziyaret eder. XING’in merkezi Almanya’nın Hamburg kentinde olup, Barselona, ​​Milano, İstanbul ve Pekin’de ofisleri bulunmaktadır. Neyse bunlar bizi ilgilendirmiyor. Biz Xing hesap silme işlemine başlayalım

   

   

  Xing Hesabı Nasıl Silinir

  – https://www.xing.com sitesinde oturum açıktan sonra buraya tıklıyor ve açılan ekranda “Continue” (devam et) butonuna tıklayıp sonraki sayfaya geçiyoruz.

  – “Profili sil

  Profilinizi silmeden önce, bilinçli bir karar vermeniz için lütfen aşağıdakileri okuyun.

  Profilinizi silerseniz ne olur:
  -XING profiliniz ve verileriniz (ör. Rehber ve kişisel mesajlar) tamamen silinecek. Belki de profilinizi silmeden önce bir veri açıklama raporu istemek ve indirmek isteyebilirsiniz .

  -Diğer üyelerin kişisel alanlarında, örneğin özel iletilerde gönderdiğiniz hiçbir şey silinmez. Bununla birlikte, adınız silinecek.

  -Profilinizi Google gibi arama motorlarında kullanılabilir hale getirdiyseniz, kaldırılması biraz zaman alabilir. Daha fazla bilgi için lütfen arama motoru operatörüne başvurun.”

  Bilgilendirmeyi okuduktan sonra “Profilimi silmenin sonuçlarını okudum ve kabul ediyorum.” seçeneğini okuyup yandaki kutucuğu onaylıyor ve tekrardan “Continue” butonuna basıyoruz.

  Silme sebebimizi belirtiyor ve devam ediyoruz.

  xing hesap silme
  xing hesap silme

  – Son adıma geldik. “Profil Sil” butonuna basıp hesabımızı siliyoruz

  xing hesabimi nasil silerim
  xing hesabimi nasil silerim