Yelp Hesabımı Nasıl Silerim

  Yelp Hesabımı Nasıl Silerim

  Yelp hızlı bir şekilde tek durak yeri haline geldi. Yelp, herhangi bir kişinin yerel işletmeleri incelediği mükemmel bir sosyal ağdır. Çok sayıda kategoride en iyi yerel işletmeyi seçebilen kullanıcılar için milyonlarca inceleme sağlar. Yelp’in en iyi kullanım örneklerinden biri, şehrinizde bir restoran bulmak istiyorsanız ve başkalarının ne düşündüğünü bilmek istiyorsanız, o zaman Yelp’i yerel şehrinizdeki restoranın okumasını bulmak için kullanabilirsiniz.

  Yelp’in mobil uygulamalarını akıllı telefonunuzda kullanabilir ve ilginç bulduğunuz restoranları ve yerel şehrinizi kontrol edebilirsiniz. Yelp hesabı oluşturmak ücretsizdir ve milyonlarca kullanıcı Yelp’i kullanmaya başlamış ve ayrıca işletme profili sayfalarını oluşturmak için işletmelere giriş yapmışlardır.

  yelp hesap sil

  Bununla birlikte, işletme hesabını silmek istiyorsanız, kullanıcılara Yelp profillerini korumak için birçok gizlilik ve profil seçeneği sunar. Yelp hesabınızı silseniz bile giriş yapmadan da Yelp’e göz atmaya devam edebilirsiniz.

  Yelp hesabınızı kalıcı silmek istiyor olabilirsiniz. Yelp hesabınızı silin ve yelp profilinizi yelp Web sitesinden kaldırın. Yelp, yerel işletmeleri yemek, ev hizmetleri yerel hizmet işletmeleri ve daha fazlası gibi çeşitli kategorilerde bulmak için harika bir yerdir. Yelp hesabımı nasıl silerim diyorsanız aşağıda belirtilen basit adımları izleyin ve Yelp web sitesinden yelp hesabınızı silin.

  Yelp Hesabı Kalıcı Olarak Silme

  1. Yelp hesabınıza giriş yapın.

  2. Yelp hesabını silmek için kullanabileceğiniz tek tıklamayla silme işlemi yoktur. Bunun yerine Yelp hesabını silmek için Yelp ile bir talepte bulunmanız gerekiyor.

  3. Linke tıklayarak Yelp Contact sayfasına gidin.

  4. Karşınıza ” Gittiğin için üzgünüz! Lütfen hesabınızı neden kapattığınız hakkında biraz bilgi verin.” yazılı ekran gelecek. Sebebinizi belirtin ve “Gönder” butonuna basın.

  yelp hesabimi nasil silerim
  yelp hesabimi nasil silerim

  5. Sebebinizi yazıp göndere bastıktan sonra karşınıza “Gittiğiniz için üzgünüz. E-posta adresinize bir onay mesajı gönderildi. Hesabınızı kapatmak istediğinizi onaylamak için mesajdaki bağlantıyı tıklayın” yazılı ekran gelir.

   

  yelp hesabi kapatma
  yelp hesabi kapatma

  6.  E-posta hesabınıza gönderilen mail içinde bulunan linke tıkladıktan sonra karşınıza son olarak aşağıda gördüğünüz ekran çıkar ve “Hesabı Kapat” butonuna basmanızla birlikte hesabınız kapanır ve sizi giriş sayfasına yönlendirir.

  yelp hesap silme
  yelp hesap silme