YouNow Hesap Silme

  YouNow Hesap Silme

  YouNow Hesap Silme: 2011 senesinde ayın hayatına başlayan YouNow canlı yayın yaparak maddi gelir elde etmenin yoludur. Daha öncesinde blogTV olarak bilinmektedir. İnsanlar canlı yayın yaparak para kazanmaktadır. Siteye üye olan insanlar Bars satın alarak canlı yayın yapanlara gönderirler ve bu sayede destek olmuş olurlar. Hayran kitleni büyütmek için insanlarla sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve yayınlar yapabilirsin!

   

  YouNow ile yapabileceklerin:
  YAYINLA “Canlı Yayınla” butonuna basarak yayınını başlatabilirsin. Yeni insanlarla tanışıp arkadaş edinirken Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden yeni takipçiler de edinebilirsin.

  KEŞFET: Şu anda yapılan binlerce canlı yayını tarayabilirsin! İster müzisyenlerin performanslarını izle, ister en çok sevdiğin YouTube/Viner kullanıcılarını izle. Burada herkes için birşeyler var!

  ETKİLEŞİMDE OL: Arkadaşlarınla ve takipçilerinle sohbet edebilir, onlarla canlı yayınlarını paylaşabilir ve yayınlar izleyebilirsin.

  HABERDAR OL: Yayınlarını en çok sevdiğin kullanıcıların hayranı olarak onları takip edebilirsin. Canlı yayına geçtikleri an sana bildirim gelecektir.

  BAĞLANTINI KOPARMA: Arkadaşların ve hayranların profil sayfalarıyla online olmadıkları zaman onlarla bağlantını koparma.

   

  YouNow Hesabı Nasıl Silinir

  Younow hesabınızı silmek için web sitesinde oturum açın ve https://www.younow.com/settings/privacy bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve açılan sayfada “Terminate my account” butonuna tıklayın.

   

  delete younow account

   

  “YouNow hesabınızı sonsuza kadar feshetmek istediğinizden emin misiniz?
  Bu, hesabınızı siler, tüm hayran bağlantılarınızı sonsuza kadar sona erdirir, yayınlarınızdan herhangi birini genel görünümden kaldırır.

  Props cüzdanınız hala 0 Props içeriyor , hesabınızı sonlandırarak bu Props’u kaybedeceksiniz.”

  Yes Terminate” butonuna tıklayın. Hesabınızı doğrulayın. YouNow hesabınız silinmiştir.