Yumy Hesabı Nasıl Silinir

  Yumy Hesabı Nasıl Silinir

  Yumy Hesabı Nasıl Silinir: Yumy, kullanıcıların rastgele eşleşme, görüntülü ve çevrimiçi sohbet etmesi olanak sağlayan bir uygulamadır. Yumy uygulaması ile dünyadaki kullanıcılarla rastgele görüntülü sohbet yapabilir veya insanlarla sohbet etmek için profilleri kaydırabilirsiniz.

   

  *ÖNEMLİ* Yumy Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak veya hesabınızı devre dışı bırakmak ile Yumy VIP üyeliğinizi sona ermez.

   

   

  Yumy Premium Aboneliği İptal Edin

  Yumy üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Yumy aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir.

  Bu işlemi Yumy aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden Yumy Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Yumy aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Yumy Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Yumy aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

  Ayrıca Yumy platformuna facebook veya google ile oturum açıyorsanız aşağıdaki yazılanları uygulayın.

  Facebook ile giriş yapıyorsanız:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.

  -Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

  Google Mail ile giriş yapıyorsanız:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.

   

   

  Yumy Hesabı Nasıl Silinir

  Uygulama yardımıyla Yumy hesabını silmeniz mümkün değildir. Ancak kullanıcı şartlarına göre

  “Hizmet, on sekiz (18) yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve Hizmet’in bir parçası olarak on sekiz yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamayız. Hizmetin bir parçası olarak on sekiz yaşın altındaki bir kullanıcıdan kasıtsız olarak kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler aldığımızı fark edersek, bu bilgileri kayıtlarımızdan sileriz.”

  “Bu Hizmetler 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmez. 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamıyorum. 13 yaşın altındaki bir çocuğun bana kişisel bilgiler verdiğini keşfetmem durumunda, bunu sunucularımızdan derhal silerim. Ebeveyn veya vasi iseniz ve çocuğunuzun bize kişisel bilgiler verdiğini biliyorsanız, gerekli işlemleri yapabilmem için lütfen benimle iletişime geçin.”

  Bu şartlara göre contact.yumy.io@gmail.com – yumylive@gmail.com adreslerine bir posta gönderin ve 18 yaşından küçük olduğunuzu veya 13 yaşından küçük çocuğunuzun Yumy uygulamasını kullandığını ve kullanıcı bilgileri ile birlikte bildirin ve hesabın silinmesini talep edin.