Zaful Hesap Silme

  Zaful Hesap Silme

  Çok çeşitli modaya uygun moda stil bayan giyim ürünleri satan zaful.com hesabınızı “Zaful Hesap Silme” başlıklı yazımızda en kısa yoldan anlatıyoruz.

  Zaful hesabımızı silmeye geçmeden önce iade ve ya siparişlerinizle ilgili sorunlarınız varsa aşağıdaki linklerden çözüm arayabilirsiniz.

   

  Zaful İade Politikası

  Aldığınız üründen memnun değilseniz ve para iadesi talebiniz olacaksa Zaful iade politikasına ulaşmak için https://it.zaful.com/returns/ bağlantı adresine tıklayın.

  Ürün iade ile ilgili sorulara https://support.zaful.com/faq/category/catdetail?id=28 adresinden ulaşabilirsiniz.

   

  Zaful Sipariş İptali

  Ödemesini yapmamış ya da ödemeyi yapmış ama kargoya verilmemiş siparişleriniz iptali için https://user.zaful.com/zfit/m-users-a-order_list.htm bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Ayıca ödeme yapılan siparişi mutlaka zaful.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçin

   

  Zaful Para İade Süresi

  Zaful.com sitesinden para iade sürelerini https://it.zaful.com/payments/ adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

   

  Zaful Hesabı Nasıl Silinir

  Zaful hesabınızı silmek için müşteri hizmetleri ile iletişim kurmalı ve silme talebinde bulunmalısınız.

  Facebook messenger, bilet açma veya canlı sohbet yoluyla Zaful ile iletişime geçerek hesap silme talebinde bulunabilirsiniz. Biz bilet açma yöntemi ile zaful hesap kapatma talebinde bulunacağız. Ayrıca support@zaful.com adresine e-posta gönderebilir, hesabınızı silmek istediğinizi bildirebilirsiniz.

  Hesabınızı silmek için canlı sohbet yoluyla Zaful ile iletişim kurmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  Oturum açıyor ve https://support.zaful.com/ticket/ticket/cat?lang=it&t=&id= bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Hesap => Hesap Yönetimi => İleri Hesap Yönetimi başlıklarına sırasıyla tıklıyoruz.

  zaful hesap silme
  zaful hesap silme

  – Bilet açıyoruz

  zaful hesabi nasil silinir
  zaful hesabi nasil silinir

  – Açılan sayfada gerekli yerleri dolduruyor ve “Submit” butonuna tıklıyoruz. Aşağıda Türkçe yazdık ama siz İngilizce olarak yazın. Konu kısmına “zaful account deletion” Mesaj kısmına da “please delete my zaful account” yazıp gönderin.

  zaful hesap kapatma
  zaful hesap kapatma

  ” Mesajınız için teşekkür ederiz, Bilet Numaranız T***********

  tatiller dışında bir iş günü içinde size cevap vereceğiz, biletinizi kontrol ediniz

  Cevabınızı almadıysanız, bir gün daha bekleyin. Eğer reklam/önemsiz postalarınızı kontrol edin ve hesabınıza giriş yapıp “Biletlerim” kontrol edin. Destek ve anlayışınız için teşekkürler.”

  – Hesabımızı kapatılması için başvuru yaptık ve ertesi gün mail adresimize cevap geldi.  E-postada bağlantı adresine tıkladık ve karşımıza aşağıdaki gibi bir mesaj görünecek. “yes please delete my zaful account” yazıyor ve “Submit” butonuna tıklıyoruz.

  Zaful.com Hesap Silme
  Zaful.com Hesap Silme