Zara Hesap Silme

  Zara Hesap Silme

  Zara, İspanyol merkezli aksesuar ve giyim markasıdır. Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından 1975 yılında Arteixo, Galiçya’ da  kurulmuştur. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biri de Zaradır. 2017 yılı itibarıyla dünya genelinde 93 ülke de 2.200′ ün üzerinde mağazası bulunmaktadır. Zara hesap silme yazımız Zara hesabınızı kalıcı silmek için size yardımcı olacaktır.

  Zara hesabınızı silmeye geçmeden önce hesabınızda yapmanız gereken bir işlem varsa https://www.zara.com/tr/tr/user/menu bu bağlantı adresinden yapabilirsiniz.

  Siparişlerinizle ilgili bir sorun varsa https://www.zara.com/tr/tr/help bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Zara Hesabı Nasıl Silinir

  Zara sitesindeki üyeliğiniz silmek istediğiniz de sitesinde yada uygulamasında üyeliğinizi hesabımı sil, hesabımı kapat gibi bir seçenek sunulmadığı için kendi çabamızla kapatamayız. Hesabımızı kalıcı silmek için https://www.zara.com/tr/tr/contact linkine tıklayın ve canlı desteği başlatın.

  zara hesap silme
  zara hesap silme

  Zara hesabınızı kalıcı olarak silmek istediğinizi belirtin. Sizden mail adresinizi, telefon numaranızı ve sipariş tutarınızı isteyecek. Bilgileri verdikten sonra silme sebebini sorar. Sebebinizi belirtirsiniz ve 2-4 iş günü içinde hesabınız silinecektir.

  * Birkaç gün sonra hesabıma giriş yapmayı denediğim de zara hesabımın silinmiş olduğunu gördüm .

  zara hesabı kalıcı silme
  zara hesabı kalıcı silme