Bauhaus Hesap Silme

  Bauhaus Hesap Silme

  Bauhaus, 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul’da gerçekleştiren ve “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren Bauhaus, sonraki yıllarda gelen talebe göre İstanbul’da çeşitli bölgelerinde yeni şubelerini hizmete sunmuştur. Bauhaus İstanbul’ dan sonra Ankara, Bursa ve Antalya’da yeni şubeler açan Bauhaus hesabınızı kapatmak için Bauhaus Hesap Silme yazımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

  Eviniz, bahçeniz ve atölyeniz ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı ülkemizde 1.000’in üzerindeki yerli firmadan mal ve hizmet temin ederek istihdama ve üretime katkı sağlamaktadır.

  Bauhaus hesabınız ile ilgili sıkça sorulan sorulara göz atmak isterseniz https://www.bauhaus.com.tr/sss bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Bauhaus Hesabı Nasıl Silinir

  Bauhaus sitesinde ya da uygulamasında hesap silme seçeneği maalesef bulunmuyor.  0850 211 98 53 numaralı hattı aradım ve müşteri temsilcisi ile görüştüm. Müşteri temsilcisi online@bauhaus.com.tr adresine mail atmamız gerektiğini söyledi. Bunun üzerine online@bauhaus.com.tr e-posta adresine “Bauhaus Hesap Silme” konulu bir mail gönderdim.

  Konu hesap silme olduğu için hemen cevap vermiyorlar. Birkaç gün üst üste yazdım. Sonuçta Bauhaus hesabımı bu yolla kapattırabildim.