Dhgate Hesabı Nasıl Silinir

  Dhgate Hesabı Nasıl Silinir

  Dhgate Hesabı Nasıl Silinir: Uygulamasının 10+ milyon indirme sayısı olan Dhgate.com, kullanıcılarının toplu bir ürünü ucuz fiyata satın almalarını sağlayan e-ticaret web sitesidir. DHgate bir milyon kadar çinli toptan ürün satıcısı ile 40 milyondan fazla satılık ürüne ve 230 ülke ve bölgede 10 milyondan fazla kullanıcıya satış yapmaktadır.

  İletişime geçmeden önce beklediğiniz bir siparişiniz varsa, ürün iadesi veya para iadesi bekliyorsanız. Sorunları çözdükten sonra dhgate hesabınızı silinmesini talep edin.

  Dhgate ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız çözümünü http://dg.dhgate.com/leavemsg/buyercsmsgstartno.do adresinden bulabilirsiniz.

   

  Dhgate Hesabımı Nasıl Silerim

  Dhgate hesap kapatma işlemini site ve uygulaması içinde yapamıyoruz. Site içinde canlı desteğe başvurdum. Verdiği yanıtı aşağıda paylaştım

  “DHgate’deki hesabınızı silmek istediğinizi bildiğimiz için üzgünüz. Unutmayın, yalnızca hesabınızdaki tüm siparişler “İptal edildi” veya “Kapalı” durumundaysa, hesabınız kapatılabilir. Bu gereksinimi karşılıyorsa, lütfen isteğinizi manager@dhgate.com adresine gönderin, 1 iş günü içinde yanıt alacaksınız.”

  E-posta yolu ile iletişime geçmemiz gerekiyor. Dhgate sitesine kayıtlı e-posta adresinizi açın ve manager@dhgate.com adresine aşağıdaki gibi bir e-posta gönderin.

  Konu : Delete dhgate.com account

  Mesaj: Hello, I do not have any products ordered or canceled.
  Please delete my dhgate account.

   

  dhgate hesabı nasıl silinir

   

  – Mesaj gönderildi. 1 iş günü içinde bize geri dönüş yapacaklar.

   

  Dhgate hesabınız halen kapatılmadıysa https://dg.dhgate.com/contact/contactUs.do adresinden “Online Chat” ile Dhgate müşteri hizmetleriyle görüşün.