Etsy Hesap Silme

Etsy Hesap Silme

Etsy.com, insanların benzersiz ürünler yapmak, satmak, satın almak ve toplamak için bir araya geldiği küresel bir çevrimiçi pazardır. Etsy.com sitesinde mağaza açar ve el işi ürünlerinizi satıp bir gelir elde edebilirsiniz. Etsy sitesindeki üyeliğinizi silmek istiyorsanız “Etsy Hesap Silme” yazımızda bunun nasıl yapıldığını en kısa yoldan anlatıyoruz.

Etsy hesabınızı kapatma: Etsy hesabınızı kapattığınızda, hesabınız etkin olmaz ve hesabınızı yeniden açma seçeneğiniz vardır.

Etsy Hesabınızı Yeniden Açma: Daha önceden kapattığınız hesabınızı tekrardan açmak istiyorsanız bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan sayfada mail adresinizi girin ve “Submit” butonuna basın. Mail adresinize kontrol ediniz “How to Reopen Your Etsy Account” başlıklı bir e-posta gelecek “Confirm Your Identity” butonuna tıklayın.

Etsy.com Hesap Silme
Etsy.com Hesap Silme

 

Etsy Hesap Kapatma

– Oturum açıyor ve https://www.etsy.com/your/account?ref=hdr_user_menu-settings bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

– Sayfanın altında bulunan bilgilendirmeyi okuyor ve “Close Account” butonuna tıklıyoruz.

Hesabınızı kapattığınızda ne olur?
Profiliniz Etsy’de hiçbir yerde görünmez.
Profilinizi, dükkanınızı veya mağaza listelerinizden birini görüntülemeye çalışan kişiler sayfanın müsait olmadığını belirten bir mesaj görecektir.

Açtığınız teslimat olmayan davalar kapanacaktır.
Bir dükkandan hiç almadığınız ürünler için bildirilmeyen teslimat durumları artık etkin olmayacak.

Hesabınızı istediğiniz zaman yeniden açabilirsiniz.
Hesabınızı yeniden açmak istiyorsanız, geri dönmek istediğinizde Etsy.com’da oturum açmanız yeterlidir.
Ayrıca, hesabınızı yeniden açmanıza yardımcı olması için Etsy desteğine de başvurabilirsiniz.

Hiç kimse kullanıcı adınızı kullanamayacak ve hesap ayarlarınız değişmeden kalacaktır.”

– “Close Account” butonuna tıkladıktan sonra karşımıza gelen pencereye şifremizi giriyor ve tekrardan “Close Account” butonuna tıklıyoruz. Hesabımız silinmesi 30 dakikayı bulacaktır.

Etsy Hesap Kapatma
Etsy Hesap Kapatma