Depop Hesabımı Nasıl Silerim

  Depop Hesabımı Nasıl Silerim

  Depop Hesabımı Nasıl Silerim: Depop, Manchester, Milan ve New York City’de ek ofisleri bulunan, Londra merkezli bir eşler arası sosyal alışveriş uygulamasıdır.

  Depop, milyonlarca kayıtlı kullanıcı tarafından kullanılan çevrimiçi bir pazar yeridir. Depop, sitesini “gelecek neslin yeni ürünler keşfetmek için bir araya geldiği bir yer” olarak tanımlıyor

   

  Depop Hesabını Nasıl Silinir

  Hesabınızı kapatmadan önce sipariş ettiğiniz ürünleriniz ve iade ürünlerinizin olmadığına veya çözülmemiş ihtilaflarınız varsa, bunların çözüldüğünden emin olun.

  Depop hesabınızı silmek için yapmanız gereken Depop hesabınızla ilişkili e-posta adresinden close@depop.com adresine kullanıcı adınızla birlikte “Please permanently delete my airy account and all my personal information” yazın ve gönderin.

   

   

   

  Ayrıca Depop platformuna facebook veya google ile oturum açıyorsanız aşağıdaki yazılanları uygulayın.

   

  Facebook ile giriş yapıyorsanız:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar“‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

   

  Google Mail ile giriş yapıyorsanız:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresini koplaya ve tarayıcının adres çubuğuna yapıştır.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.