Home alışveriş Evkur Hesap Silme

  Evkur Hesap Silme

  Evkur Hesap Silme

  Faaliyetine, 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlayan ve 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk atan EVKUR 1994 yılında ismini EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak değiştirmiştir. 1987 yılında tek mağaza ile başladıkları sektörde; bugün 23’ü İstanbul’da, 64’ü de Türkiye’ nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 87 mağazası 213.000 m2 kapalı alan ve 3600 çalışanı bulunan Evkur’ un e-ticaret sitesi olan https://www.evkur.com.tr/ de ki hesabınızı Evkur hesap silme yazımız ile silmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

  Evkur mağazasında yerli markaları; bilgisayar, cep telefonu, beyaz eşya, elektronik,  ısıtma-soğutma, elektrikli ev aletleri, spor aletleri, zücaciye, çelik, ev tekstili, porselen, halı, mobilya, kozmetik ve iç giyim ana gruplarından oluşan 68.000 çeşit ürün sunuyor.

  Cayma hakkı, İade Şartları, Diğer Ürünlerin iadesinde; Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri öderniz, Arızalı Ürün İade ve Değişim, Sevkiyat ve Teslimat ile ilgili sorularınızın cevabını https://www.evkur.com.tr/sikca-sorulan-sorular adresinden bulabilirsiniz.

   

  Evkur Hesabı Nasıl Silinir

  www.evkur.com.tr sitesinde ki hesabınızı silmek için sitesinde herhangi bir seçenek bulunmuyor. İletişim forumunu doldurup silinme talebinde bulunacağız. Bunun için https://www.evkur.com.tr/iletisim bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan forma da ilgili yerleri kişisel bilgileriniz ile evkur hesabınızı silmek istediğinizi bildirip “Gönder” butonuna tıklayınız.

  evkur hesap silme
  evkur hesap silme

  Mesajı gönderdikten bir müddet sonra Evkur cevap yazdı. “Merhaba, konuyla ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için https://www.evkur.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi-politikasi linke tıklayarak ” Kişisel Verilerin İşleme ve Saklama Şartları ” alanındaki başvuru formunu doldurmanız durumunda gerekli kontroller sağlanacaktır. İyi günler dileriz.”

  Gelen mailde ki bahis konusu olan başvuru formuna https://www.evkur.com.tr/content/basvuru-formu.pdf bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Başvuru formunu doldurup imzalı bir nüshasını “Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:9 İkitelli Küçükçekmece/İSTANBUL” adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya KVK Kanunu’nda belirtilen diğer yöntemler ile gönderebilirsiniz.

  Madem hesabımızı silmiyorlar biz de hesap bilgilerimizi değiştirelim.

  Öncelikle kaydettiğiniz ev -veya iş adresiniz varsa https://www.evkur.com.tr/hesabim/adreslerim bu bağlantı adresinde açılan sayfadan kayıtlı  adreslerinizi silebilirsiniz

  Daha sonra https://www.evkur.com.tr/hesabim adresinden iletişim bilgilerinizi değiştirin ve kaydet butonuna basın.

   Evkur Hesabımı Nasıl Silerim
  Evkur Hesabımı Nasıl Silerim