Ok Ru Hesabımı Nasıl Silerim

  Ok Ru Hesabımı Nasıl Silerim

  Ok Ru Hesabımı Nasıl Silerim: 4 Mart 2006 tarihinde Albert Popkov tarafından kurulan Ok.ru, Rusya’da popüler sosyal paylaşım web sitesidir. Ok.ru, 10 milyon günlük ziyaretçi ve  45 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir.

   

  Öne Çıkan Odnoklassniki Özellikleri

  – Ücretsiz La Liga ve Serie A maçlarını izleyin.İspanyol ve İtalyan futbol şampiyonası yayınlarını takip edin!
  – Önemli maçların spor yayınları ve prömiyerleri izleyin.
  – Canlı yayın yapın, fotoğraf yükleyin, ilgi duyduğunuz topluluklara katılın veya kendi gruplarınızı oluşturun.
  – “Sınıflar”, sanal hediyeler, kartlar, yorumlar, çıkartmalar aracılığıyla duyguları paylaşın.
  – Ailenizi ve arkadaşlarınızı sesli ve görüntülü arayın. Sohbete 100’e kadar katılımcı eklemenize ve ekranı paylaşmanıza izin verir.
  – Haber akışını okuyun. Dünyada neler olduğunu ve arkadaşlarınızın neyle ilgilendiğini öğrenenin.
  – Blog yazarlarına abone olun ve yayınlarını izleyin.
  –  İstediğiniz yerde spor etkinliklerini, röportajları, talk şovları ve  konserleri izleyin. Yeni albümleri görün, müzik dinleyin ve akıştaki hitleri paylaşın.
  – Odnoklassniki  uygulaması ile akıllı telefonunuzdan heyecan verici oyunlar oynayın.
  – İşletmenizi, ürün ve hizmetlerinizi uygulama üzerinden tanıtabilirsiniz.
  – Kullanıcılar sizi uygulama içinden doğrudan arayabilir veya normal sesli ve görüntülü aramalar için sanal telefonu bağlayın.

   

  Profil Silindikten Sonra Veriler Kurtarılabilir Mi?

  Silinen hesabın üzerinden 90 gün geçmemişse ve profile telefon numarası eklenmişse geri yüklenebilir. Bu koşullar karşılanmadıysa, profilinizi kurtarmak imkansız. Ancak profiliniz engellenmiş ancak silinmemişse, Müşteri Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz ve bu durumda profiliniz kurtarılabilir.

  Bir profil silindiğinde, silinen sadece kişisel bilgiler değil, bununla birlikte fotoğraflar, oluşturduğunuz gruplar, arkadaşlarla yapılan sohbetler, işaretler, yorumlar, oyunlardaki başarılar ve çok daha fazlasıdır.

  Ok.ru hesabı silindikten sonra, hesabınıza bağlı telefon numarası ve e-posta adresini 90 gün boyunca Ok.ru sitesinde başka bir profilde kullanılamaz.

  Odnoklassniki Hesabı Telefondan Silinir Mi? 

  Odnoklassniki profiliniz mobil uygulamasından silinmez. Ancak, telefonundan web tarayıcıyı ve açıp Odnoklassniki hesabınızd oturum açın ve aşağıdaki anlatılan adımları takip edin.

  Odnoklassniki Hesap Silme

  – Ok.ru hesabımızı silmek için öncelikle https://ok.ru/regulations linke tıklayın ve açılan sayfanın en alt kısmına gidip “Profili Sil” yazısına tıklayın.

  – Açılan sayfadan seçeneğinizi belirtin, şifrenizi yazın ve sil butonuna tıklayın. Odnoklassniki hesabınız silinmiş olacaktır.

  ok ru hesabımı nasıl silerim
  ok ru hesabımı nasıl silerim