Parallel Space Hesap Silme

  Parallel Space Hesap Silme

  Parallel Space Hesap Silme: Parallel Space, Android cihazlar için bir paralel bir alan oluşturarak bir kullanıcıya aynı anda iki farklı kullanıcı hesabında oturum açma yeteneği sağlar. Kullanıcı, özel uygulamalarını herhangi bir özel bilgi ifşa etmeden Android’de sanallaştırılmış, izole edilmiş bir ortam oluşturur

  Parallel Space, Gizli Kurulum özelliği ile kullanmak istediğiniz uygulamaları cihazda görünmez hale getirerek kullanıcı gizliliğini de korur. Parallel Space 24 dili destekler ve çoğu Android uygulamasıyla uyumludur.

   

   

  Parallel Space Özellikleri

  – Tek cihazda aynı anda birden fazla diğer uygulamalar veya oyun uygulaması hesabına giriş yapın.

  – Parallel Space’de hemen hemen tüm uygulamalar ikinci bir hesap için desteklenir. Her iki hesaptan gelen veriler birbirini etkilemez.

  – Kullanıcı gizliliğini koruyun, Gizli Kurulum ile uygulamaları cihazda görünmez yapın

  – Uygulamaları gizli alanda tutarak meraklı gözlerden kullanıcıların gizli uygulamalarını gizleyin.

  – Kullanıcı gizliliğini bir güvenlik kilidi ile koruyun.

  – Temaları uygulayarak özelleştirilmiş bir alan oluşturun

  – Tek dokunuşla hesaplar arasında hızlı geçiş yapın

  – İki hesabı aynı anda çalıştırın. Farklı hesapları etkili bir şekilde yönetmek için tek dokunuşla aralarında geçiş yapın.

   

   

  Parallel Space’e Eklenen Uygulamayı Nasıl Silerim

  Silmek istediğiniz uygulamaya uzun basın ve ardından onu alttaki silme alanına sürükleyin. Uygulamadaki kullanım verilerinin kaybolacağını ve silindikten sonra geri alınamayacağını unutmayın.

   

  Parallel Space Premium Üyelik İptali

  Parallel Space Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile Parallel Space VIP üyeliğinizi sona ermez.

  Parallel Space Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Parallel Space Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Parallel Space Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

   

  Google Play Store Üzerinden Parallel Space Pro Abonelik İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Parallel Space aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.