Moj Hesabı Nasıl Silinir

  Moj Hesabı Nasıl Silinir

  Moj Hesabı Nasıl Silinir: Moj, Hindistan’ın kısa video uygulaması ShareChat tarafından oluşturuldu. Dünyanın her yerinden insanlar ilginç kısa videolar izlemek için Moj uygulamasında bir araya geliyor. Moj uygulamasında tek bir tıklamayla profil oluşturabilir, videolar yükleyebilir, yayıncıları takip edebilir, videoları beğenebilir ve paylaşabilirsiniz .

  Moj Uygulaması İngilizce, Hintçe, Assamca, Bengalce, Bhojpuri, Gujarati, Haryanvi, Kannada, Malayalam, Marathi, Odia, Pencapça, Rajasthani, Tamil, Telugu ve Urduca olarak mevcuttur.

   

  Moj Uygulama Özellikleri:

  İlgi alanlarınıza göre seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin
  ■ Küresel bir içerik oluşturucu topluluğundan milyonlarca videoyu izleyerek ilham alın ve eğlenin
  ■ Dans, Hayvanlar, Kendin Yap, Komedi, Spor, Vlog, Yemek, Yılan Videosu ve aradaki her şeyi.
  ■ Moj uygulamasında beslemeye göz atın, en sevdiğiniz videoları arayın, yaratıcı olun ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.
  ■ Moj uygulaması, özçekimleriniz için efekt, binlerce çıkartma ve sihirli ifadeye sahiptir.
  ■ Sihirli filtreler, müziğin ritmi ile tam senkronizasyon içinde özel efektlerle özel müzik videoları oluşturun.
  Yüksek kaliteli orijinal video içeriğinin keyfini çıkarın
  ■ Moj, video düzenleme, öne çıkan kamera filtreleri, düzenleme özelliği.

   

   

  Moj Hesabımı Nasıl Silerim

  Şunları yapabilirsiniz kaldırmak veya herhangi bir zamanda kullanıcı hesabınız / profil ve hesapta / profilinden silme içeriği. Ancak, kişisel bilgileriniz silinse bile bilgilerinizi (Kişisel Bilgiler dahil) Moj Uygulaması, Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşullarına göre belirli üçüncü şahıslarla paylaşacaklarını belirtmektedirler.

  Moj uygulama kullanım koşulları sayfası e. İçerik Hakları ve Sorumlulukları başlığı altında, “You may delete your content and / or account at any point (İçeriğinizi ve / veya hesabınızı istediğiniz zaman silebilirsiniz).” yazıyor. Maalesef uygulamada hesabı silme seçeneğini bulamadım.

  Moj hesabını silmek için 2 yol var. Öncelikle Moj uygulamasının Yardım ve Destek bölümünden müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, reviews@mojapp.in adresine aşağıdaki gibi bir e-posta yazabilirsiniz.

  Kayıtlı bilgilerinizi göndereceğiniz e-postaya ekleyin ( telefon numarası, e-posta, kullanıcı kimliği ).

   

  how to delete moj account