Stradivarius Hesabı Nasıl Silinir

  Stradivarius Hesabı Nasıl Silinir

  Stradivarius Hesabı Nasıl Silinir: Stradivarius, 1994 yılında İspanya’ da bir aile şirketi olarak kuruldu. Stradivarius, on yıl içinde 500. mağazasını açtı. 1999 yılında Inditex Grubuna katılan Stradivarius, 53 ülkede toplam 842 mağazası bulunmaktadır.

  Stradivarius 2017 yılında Barselona (İspanya) Cerdanyola del Vallés’deki Tasarım ve Merkezi Hizmetler ekipleri için yeni ofislerini açtı. Geri dönüştürülmüş malzemelerle inşa edilen bu eko-verimli bina, elektrikte% 45 ve suda% 30 tasarruf sağlayabiliyor ve yakında Altın markası ile LEED tarafından sertifikalandırılacak.

   

  Stradivarius Hesabımı Nasıl Silerim

  Birçok markanın sitesinde olduğu gibi Stradivarius.com sitesinde de hesabınızı silmek için bir seçenek sunulmamış. Üç tane iletişim seçeneği var. Canlı destek, e-posta göndermek ve müşteri temsilcisine bağlanmak için 0850 282 5007 numarasını aramak.

  İlk önce canlı desteğe başvurdum. Hesabımı silmek istediğimi belirttim. Lakin bir cevap alamadım. Hesabımı silmek istediğimi belirttiğim bir e-posta gönderdim. Herhangi bir yanıt vermediler. Son olarak 0850 282 5007 müşteri temsilcisini aradım ve hesabımın kapatılmasını talep ettim. Müşteri temsilcisi bir gün içerisinde hesabımın sileneceğini, kayıtlı e-posta adresime bu konuda bir bilgilendirme maili geleceği bildirdi.  Ertesi gün kontrol ettiğimde Stradivarius hesabımın silindiğini gördüm.

  Sizde 0850 282 5007 numaralı müşteri temsilcisini arayıp Stradivarius hesabınızı kapattırabilirsiniz.