Jak Usunąć Moje Konto Fotor

  Jak Usunąć Moje Konto Fotor

  Jak Usunąć Moje Konto Fotor: Fotor; to kompleksowa platforma do edycji zdjęć i licencjonowania zdjęć, na której fotografowie amatorzy i profesjonaliści mogą sprzedawać swoje prace. Zostało założone w 2012 roku. Wydajny, przyjazny dla użytkownika i globalnie dostępny Fotor to internetowy pakiet do edycji zdjęć, który wykorzystuje zastrzeżoną technologię, aby zapewnić niespotykany dotąd poziom kontroli edycji wszystkim i wszystkim.

  Chociaż funkcje „kolażu” i „edycji” były już używane przez miliony użytkowników, nowa funkcja „projektowania” daje partnerowi możliwość zaprojektowania dowolnej grafiki i projektu okładki, który jest ograniczony tylko wyobraźnią.

   

  Polecane funkcje Fotor
  Dołącz do PxBee i zarabiaj na swoich zdjęciach. Zapierające dech w piersiach zdjęcia licencjonowane do wykorzystania w projektowaniu stron internetowych, materiałach drukowanych i ekspozycjach komercyjnych.

   

  Photo Editor
  Edytor zdjęć Fotor, który BBC pominął jako „mały Photoshop”, oferuje łatwe w obsłudze profesjonalne przetwarzanie zdjęć.

   

  Ogromna gama efektów fotograficznych i filtrów daje możliwość naśladowania niemal nieskończonych stylów: film, rocznik, czarno-biały, kalejdoskop itp.

  Edytor zdjęć Fotor, zawierający do 10 konfigurowalnych funkcji „Edycja”, umożliwia wprowadzanie różnego rodzaju edycji, od drobnych poprawek po obszerne zmiany zdjęć.

  Funkcja „Ulepsz” z funkcją „przesuń palcem po ekranie” pozwala na szybkie wprowadzanie szczegółów i zmian tonacji.

  Możesz zamienić swoje zdjęcia w łatwą sztukę dzięki różnym stylom szkicowania kolaży fotograficznych, takim jak szkice klasyczne i kolaż z czasopism.

  Cotygodniowo aktualizowane naklejki, krawędzie zdjęć, szwy zdjęć, ramki do zdjęć, filtry zdjęć i czcionki pozwalają tworzyć nowy projekt każdego dnia tygodnia!

   

  Jak Usunąć Konto Fotor

  Zaloguj się na https://www.fotor.com/, aby usunąć swoje konto Fotor.

  – Kliknij adres linku https://www.fotor.com/Setting/CloseAccount lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej. Po kliknięciu adresu linku nic nie zobaczysz na ekranie. Wiadomość e-mail zostanie wysłana na Twój adres e-mail. Sprawdź swój adres e-mail.

  – Wiadomość e-mail zatytułowana „Delete fotor account” zostanie wysłana na zarejestrowany adres e-mail. Otwórz wiadomość e-mail i kliknij znajdujący się w niej link.

  – Twoje konto Fotor zostało usunięte. Podasz powód usunięcia konta Fotor. Kliknij przycisk „Submit”.

   

  Jak Usunąć Moje Konto Fotor
  Jak Usunąć Moje Konto Fotor