Jak Usunąć Konto Moco

Jak Usunąć Konto Moco

Jak Usunąć Konto Moco: Mocospace to mobilna sieć społecznościowa zbudowana na popularności i podstawie Myspace.com. Funkcje strony są podobne do innych serwisów społecznościowych. Funkcje obejmują gry mobilne, czat, komunikatory, e-kartki i zdjęcia.

MocoSpace została założona w 2005 roku przez Jamie Hall i Justina Siegela. Firma Boston, ponad 6 milionów zarejestrowanych użytkowników w marcu 2009 roku

Korzystanie z MocoSpace jest jak korzystanie z innych popularnych serwisów społecznościowych. Dołączając do witryny, otrzymujesz własną stronę profilu, którą możesz zastąpić tłem i inną grafiką. Możesz także użyć swojego zdjęcia profilowego, aby wyświetlić własne zdjęcia i udostępnić swoje dane osobowe. Twój profil może zawierać imię i nazwisko, wiek, status związku, typ ciała, orientację seksualną, pochodzenie etniczne oraz to, czy palisz, palisz czy masz dzieci. Jeśli szukasz konkretnego związku lub osoby, możesz również dodać te informacje.

Następnie możesz utworzyć listę znajomych i wchodzić z nimi w interakcję na stronie. Dokonując ustawień prywatności, możesz być pewien, że tylko niektóre osoby mogą przeglądać twoje dane osobowe. Oprócz zdjęć możesz dodawać filmy, a nawet założyć własnego bloga bezpośrednio na stronie MocoSpace.

MocoSpace ma kilka dodatkowych funkcji poza tymi, które można znaleźć w innych serwisach społecznościowych. Istnieją pokoje czatu, w których można rozmawiać z innymi członkami MocoSpace w czasie rzeczywistym za pomocą skryptu Java. Możesz nawet tworzyć prywatne pokoje. Istnieją również fora i ogłoszenia. Możliwe jest również przeglądanie galerii zdjęć przesłanych przez innych użytkowników.

 

Jak Usunąć Moje Konto Moco

Jeśli jesteś członkiem VIP, musisz najpierw anulować subskrypcję VIP. Następnie, aby poczekać na wygaśnięcie bieżącej funkcji VIP lub anulować konto, należy w szczególności skontaktować się z support@mocospace.com, prosząc o usunięcie tej funkcji VIP.

Po zlikwidowaniu konta masz 3 dni na zmianę zdania. Możesz przywrócić konto, logując się ponownie. Aby zapewnić trwałe anulowanie, nie próbuj zalogować się ponownie po anulowaniu. Pamiętaj, że jeśli przywrócisz konto, MocoSpace nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną utratę danych, która może wynikać z likwidacji konta.

 

PAMIĘTAJ, ŻE ANULOWANE KONTA NIE MOŻNA ODZYSKAĆ, A WSZYSTKIE TREŚCI, W TYM ZŁOTO MOCO I GRY ZOSTANĄ CAŁKOWICIE UTRACONE

 

Aby usunąć konto Moco, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres support@mocospace.com.

 

Jak Usunąć Konto Moco
Jak Usunąć Konto Moco

 

Inną opcją jest zalogowanie się na stronie i kliknięcie linku https://www.mocospace.com/html/profile-cancel.jsp lub skopiowanie i wklejenie go w pasku adresu przeglądarki internetowej. Wprowadź hasło na ekranie, który zostanie otwarty, i kliknij przycisk „Delete my account”. Twoje konto Mocospace zostało usunięte.