Usunięcie Konta Lovoo

  Usunięcie Konta Lovoo

  Usunięcie Konta Lovoo: LOVOO to wyszukiwarka znajomych i aplikacja do czatowania, z której można korzystać za darmo (z późniejszych powodów, kupować diamenty, przesyłać kredyty itp.). Dzięki LOVOO opartemu na lokalizacji możesz dotrzeć do pobliskich i odległych obszarów, oglądając dzielnice lub dzielnice, w których znajdują się ludzie.

   

  Zamykanie konta Lovoo przez przeglądarkę internetową

  – Kliknij link do https://www.lovoo.com/settings/account lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej, aby przejść do strony usuwania konta po zalogowaniu się do naszego konta ze strony internetowej.

  – Klikamy „Usuń konto” na ekranie, który się otworzy

  – Po przeczytaniu ostrzeżenia „Czy naprawdę chcesz usunąć swoje konto LOVOO? Nie można cofnąć tego kroku później”, wciskamy przycisk OK i wybieramy powód usunięcia naszego konta Lovoo z ekranu i ponownie klikamy przycisk OK.

  – Na następnym ekranie zgłoś przyczynę usunięcia konta Lovoo, wprowadź hasło i kliknij „Usuń konto”, a następnie „OK”. Twoje konto Lovoo zostało usunięte.

   

  Usunięcie Konta Lovoo
  Usunięcie Konta Lovoo

   

  Zamykanie konta Lovoo za pośrednictwem aplikacji mobilnej

  – Po otwarciu naszego konta Lovoo za pośrednictwem aplikacji na Androida klikamy profil w lewym górnym rogu, a następnie koło zębate. Klikamy zakładkę „Moje konto” na otwartym ekranie.

  – Po przejściu na stronę Moje konto klikamy zakładkę „Usuń konto”.

  – Wskazujemy powód na ekranie, który się otworzy

  Na następnym ekranie kliknij „Usuń konto”, a następnie „OK”. Lovoo wyśle ​​wiadomość e-mail na Twój adres e-mail.

  Kliknij „Usuń konto” po przeczytaniu informacji w wiadomości przychodzącej.

  Twoje konto Lovoo zostało usunięte.