Usunięcie Konta ICQ

Usunięcie Konta ICQ

Usunięcie Konta ICQ: ICQ to program do pobrania, który informuje, że twoi przyjaciele i kontakty są również online. ICQ pozwala umieszczać je na swojej stronie, rozmawiać z nimi, a także uruchamiać i dołączać do połączeń typu komputer-komputer, komputer-telefon i telefon-telefon. Według Mail.ru z platformy czatu korzysta co miesiąc 11 milionów ludzi na całym świecie.

Wyróżnione funkcje aplikacji ICQ

• Połączenia głosowe i wideo
Wykonuj połączenia na ICQ, aby uniknąć utraty równowagi na telefonie: wykonuj połączenia głosowe i wideo jako duże grupy lub osobiście.

• Sugeruje napastników
Co trzeba napisać, jeśli można wysłać naklejkę? ICQ sugeruje najbardziej odpowiednie wiadomości w zależności od treści mowy.

• Zaleca odpowiedzi
„ICQ analizuje to, co napisałeś i oferuje gotowe odpowiedzi.
lub „OK”, „Dziękuję”, „Będę”, gdy wymagana jest prosta odpowiedź. ”

• Wyjaśnia wiadomości poczty głosowej
Przeczytaj, jeśli nie możesz odsłuchać poczty głosowej. ICQ tłumaczy wiadomości głosowe na wiadomości tekstowe – dzięki czemu zaoszczędzisz w metrze, na wykładach, spotkaniach lub w przypadku zapomnienia zestawu słuchawkowego.

• Kanały, czaty, boty
Subskrybuj ciekawe kanały, twórz rozmowy grupowe i pozostań w kontakcie ze znajomymi oraz używaj botów, które ułatwiają Ci życie.

• Zbyt wiele dostępnych pseudonimów
Wybierz, aby wybrać piękny pseudonim ze swoim imieniem i nazwiskiem. Korzyści z prywatności – nie trzeba udostępniać numeru telefonu.

• Maski i połączenia wideo
Noś maskę, gdy jesteś znudzony bez mówienia. Stworzyliśmy 30 animowanych masek 3D z przyzwyczajonymi i różnymi motywami.

• Filmy i zdjęcia bez kompresji
Jeśli chcesz udostępniać piękne i wysokiej jakości zdjęcia i filmy, wyślij je bez kompresji. Jeśli jakość nie jest ważna, plik zostanie dostarczony w ciągu kilku sekund.

Synchronizacja między urządzeniami
Możesz zobaczyć swoje rozmowy, kontakty i kanały na wszystkich urządzeniach. Wszystkie rozmowy i informacje pojawią się nawet na nowym telefonie, więc nie trzeba wykonywać kopii zapasowych.

Dlaczego ICQ nie powiodło się

Głównym tego powodem było to, że MSN Messenger został fabrycznie zainstalowany z nowymi wersjami systemu Windows.

 

 

Jak Usunąć Moje Konto ICQ

Nie mogłem znaleźć opcji usunięcia twojego konta ICQ w aplikacji mobilnej, ale zaloguj się na https://web.icq.com/ i kliknij „Security”, a następnie „Delete my account”. Kliknij przycisk „SEND SMS” na otwartym ekranie. Wpisz kod dostarczony do telefonu i kliknij przycisk „Delete”. Twoje konto ICQ zostało usunięte.

 

Usunięcie Konta ICQ
Usunięcie Konta ICQ