Jak Usunąć Konto Todoist

Jak Usunąć Konto Todoist

Jak Usunąć Konto Todoist: Todoist to aplikacja do zarządzania zadaniami, która pozwala organizować życie, planować rzeczy do zrobienia, tworzyć listy i zarządzać nimi. Działa synchronicznie na 10 platformach, zwłaszcza iOS, Android, macOs, Windows i Chrome. Oprócz tego, że jest dostępny na wielu platformach, oferuje wiele funkcji w trybie online, projektowania i wersji darmowej.

Kiedy Możesz Korzystać Z Todoist:
• Obsługuj i organizuj zadania, gdy tylko o nich pomyślisz.
• Zapamiętaj przypomnienia oraz daty i terminy ważności.
• Zdobądź trwałe nawyki z powtarzającymi się datami zakończenia, takimi jak „W każdy poniedziałek”.
• Współpracuj przy projektach, przypisując zadania innym osobom.
• Określ poziom priorytetu swoich zadań za pomocą poziomów priorytetu.
• Śledź swój rozwój dzięki dostosowanym trendom produktywności.
• Zintegruj Gmaila, Kalendarz Google, Slack, Amazon Alexa i wiele innych platform.

* Informacje O Rozliczeniach Premium Todoist *:
Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Premium, płatność zostanie odzwierciedlona na koncie Google Play i zostanie naliczona za przedłużenie na 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. Możesz wybierać pomiędzy płatnościami miesięcznymi lub rocznymi. Po zakupie zamówienia automatycznego odnawiania możesz je wyłączyć w dowolnym momencie za pomocą ustawień Google Play.

 

Jak Usunąć Moje Konto Todoist

Aby zamknąć konto Todoist z aplikacji mobilnej, otwórz aplikację mobilną i kliknij odpowiednio „Menu > Ustawienia > Konto > Usuń konto”.

Po przeczytaniu, że usunięcie konta jest czynnością stałą, kliknij „Usuń”. Wprowadź hasło na następnym ekranie (jeśli jesteś zarejestrowany w Google lub Facebook, musisz ustawić hasło w ustawieniach konta) i kliknij „Usuń Na Zawsze”.

Twoje konto Todoist zostało usunięte.

Aby zamknąć konto Todoist ze strony internetowej, zaloguj się na stronie i kliknij link do https://todoist.com/prefs/account/delete lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej, aby uzyskać dostęp do strony usuwania tak szybko, jak to możliwe.

Wprowadź swoje hasło (jeśli zarejestrowałeś się w Google lub Facebook, możesz ustawić hasło w Ustawieniach konta.), Wpisz przyczynę usunięcia konta todoist i potwierdź

 

jak usunąć konto todoist
jak usunąć konto todoist

Twoje konto Todoist zostało trwale usunięte.