Usunięcie Konta Memrise

  Usunięcie Konta Memrise

  Usunięcie Konta Memrise: Dzięki utworzonemu w 2010 r. Memrise ponad 40 milionów ludzi z 189 krajów uczy się języków, aby doskonalić swoje języki i komunikować się z innymi ludźmi oraz ze światem. Im więcej lubisz się uczyć, tym więcej (i) uczysz się szybko. Właśnie dlatego rzeczywiste treści są rdzeniem nauki języka Memrise.

  Aby uzyskać dostęp do wszystkich kursów i funkcji, wymagane jest członkostwo Memrise. Dostępne kursy i funkcje różnią się w zależności od języka używanego urządzenia i wybranej pary języków.

   

  Anulowanie subskrypcji i zwrot środków

  Możesz śledzić status swojej subskrypcji na stronie Ustawienia swojego profilu, wybierając kartę „Konto”, która pokazuje datę wygaśnięcia subskrypcji. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie na stronie ustawień karty „Konto” swojego profilu, wybierając opcję „Anuluj Plan”.

  W przypadku subskrypcji kwartalnej lub rocznej oferowana jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która zapewnia pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, musisz skontaktować się w ciągu trzydziestu (30) dni od daty aktywacji subskrypcji kwartalnej lub rocznej.

  Więcej informacji na temat anulowania subskrypcji i zwrotu kosztów można znaleźć w punkcie „11. ANULOWANIE SUBSKRYPCJI I ZWROT PIENIĘDZY” na stronie https://www.memrise.com/terms/

   

   

  Jak Usunąć Moje Konto Memrise

  Aby usunąć członkostwo Memrise, najpierw zaloguj się na stronie internetowej za pomocą zarejestrowanego adresu e-mail i hasła. Następnie kliknij link na https://www.memrise.com/settings/deactivate/ lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej.

   

  Usunięcie konta Memrise
  Usunięcie konta Memrise

  Najpierw klikamy przycisk „Usuń konto”, a następnie „Tak” w następnym ostrzeżeniu.

  Twoje członkostwo w pamięci zostało usunięte.

  Jeśli zalogowałeś się w celu zapamiętania przy użyciu konta Google:

  Zaloguj się do konta Google
  W okienku nawigacji po lewej stronie przejdź do połączonych aplikacji i witryn; aplikacje powiązane z tym kontem zostaną wyświetlone
  Wybierz „Zarządzaj aplikacjami”
  Wybierz aplikację, którą chcesz usunąć, i kliknij przycisk Odinstaluj
  Ta aplikacja nie będzie już mieć dostępu do Twojego konta

   

  Jeśli jesteś zalogowany do Memris za pomocą Facebooka:

  Kliknij „Ustawienia” na swoim profilu na Facebooku
  Naciśnij „Aplikacje” po lewej stronie ekranu
  Naciśnij ikonę „x” obok usługi, którą chcesz usunąć