Mango Hesap Silme

  Mango Hesap Silme

  Mango Hesap Silme: Barselona, Katalonya (İspanya)’da kurulmuş ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan Türkiye’ den İspanya ya göç eden Mango Isak Andic ve Nahman Andic kardeşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazasını 1984 yılında Barselona’da açmıştır. Mango Hesap Silme başlıklı yazımız ile çok mango hesabımızı kolaylıkla sileceğiz

  Ancak hesabımızı silmeye geçmeden önce kafanıza takılan bir soru varsa sık sorulan sorular sayfasına geçmek için https://shop.mango.com/tr/help/366.html bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Abonelikler: Eğer koleksiyonlarla ilgili tüm promosyon ve yeniliklerden haberdar olmak istemiyorsanız veya MANGO promosyonları ve yeniliklerini hangi kanaldan almak istemiyorsanız https://shop.mango.com/registro/account/suscriptions.faces bağlantı adresinden bunları yapabilirsiniz.

   

  Mango Hesabımı Nasıl Silerim

  Mango hesap kapatma işlemini web sayfası üzerinden anlatacağız. Öncelikle mango sitesinde oturum açıyoruz ve zaman kaybetmeden silme sayfasına geçmek için https://shop.mango.com/registro/account/baja.faces? bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Açılan sayfa da  “İptal Etmek İstiyorum” butonuna tıklıyoruz.  Evet bu kadar mango hesabımızı kalıcı olarak sildik.

  Mango Hesap Kapatma
  Mango Hesap Kapatma