Soundcloud Hesabımı Nasıl Silerim

  Soundcloud Hesabımı Nasıl Silerim

  Bu yazıyı okuduğunuza göre Soundcloud‘ un nasıl bir site olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Kısaca açıklamak gerekirse SoundCloud dünyanın en büyük müzik ve ses platformudur. 2008 yılında kurulmuştur. Tüm dünyada kullanımı yaygındır. Sanatçıları, prodüktörlerin keşfetmesine, takip etmesine ve çevrimiçi dinlemesini sağlar. Şimdi gelelim Soundcloud hesabımı nasıl silerim konusuna.

  Soundcloud Hesabı Silmek

  Kullanıcılarımızı ve verilerini korumak bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, oturum açmış bir kullanıcı tarafından istendiğinde verileri tamamen silmemiz gerekir. Hesabınızı silerseniz, yüklediğiniz sesler ve bu seslerle ilişkili kullanım verileri dahil olmak üzere hesabınızla ilişkili tüm verilerin silineceğini ve kurtarılamayabileceğini unutmayın.

  Soundcloud hesabınızı sadece internet tarayıcısı ile kapatabilir. iOS veya Android uygulamalar üzerinden silinemez. Hesabınızı silmeden önce verilerinizi tamamen silinir. Hesabınızı silerseniz, yüklediğiniz sesler ve bu seslerle ilişkili kullanım verileri dahil olmak üzere hesabınızla ilişkili tüm verilerin silineceğini ve kurtarılamayacağını unutmayın

  1- Soundcloud hesabınıza giriş yapın

  2-Sağ üstte bulunan simgeye tıklayıp açılacak pencerede “Settings” e (ayarlar) tıklayın.

  3- Açılacak ekranın sol alt kısmında “Delete Account” (hesabı sil) düğmesini tıklayınız.

  soundcloud hesap silme
  soundcloud hesap silme

   

  4- Delete account’a tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak ekranda Soundcloud hesabınızı neden silmek istediğinizi belirtin, kutucuğu onaylayın ve “Delete my account” ( hesabımı sil) butonuna tıklayın.

  soundcloud hesap kapatma
  soundcloud hesap kapatma

  5- “Hesabınızı sildin.  Hesabınızı silme isteğinizi aldık ve kısa sürede silinecek. SoundCloud’u kullandığınız için teşekkür ederiz.”

  soundcloud hesabimi nasil silerim
  soundcloud hesabimi nasil silerim