Talkin Chat Hesabı Nasıl Silinir

  Talkin Chat Hesabı Nasıl Silinir

  Talkin Chat Hesabı Nasıl Silinir: TalkinChat uygulaması ile sohbet odaları oluşturabilir, arkadaşlarınızı davet edebilir ve istediğiniz her şey hakkında konuşabilirsiniz.

  Odadaki herkes yeni arkadaşlar davet edebilir, böylece birkaç dakika içinde konunuzu tartışan ve paylaşan insanlarla dolu bir odaya sahip olabilirsiniz.

  Ayrıca başka bir odaya katılabilir ve yabancılarla konuşabilirsiniz.

   

  Arkadaşlarla / yabancılarla rastgele sohbet

  Sadece arkadaşlarınızla sohbet etmekle kalmaz, TalkinChat sizi konularınızla ilgilenen yeni insanlarla buluşturur. Arkadaş çevrenizi genişletmek, bir konu hakkındaki bilginizi geliştirmek veya diğer insanların ne düşündüğünüzü bilmesini sağlamak için kullanın.

   

  TalkinChat Premium Aboneliği İptal Edin

  TalkinChat Premium üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle TalkinChat Premium aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir.
  Bunu TalkinChat Premium aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden TalkinChat Premium Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * TalkinChat Premium aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda TalkinChat Premium Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * TalkinChat Premium aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  talkin chat hesabı nasıl silinir
  talkin chat hesabı nasıl silinir

  Talkin Chat Hesabı Nasıl Silinir

  TalkinChat uygulamasında hesap silmek için bir seçenek sunulmuyor. Çünkü silecek hesap verileri yoktur ve tüm sohbet verileri 30 gün sonra otomatik olarak kaldırılır.

  Ancak yaşınızın 13’ten küçük olduğunu bildirirseniz verilerinizi derhal silmek zorundalar. Bunun için support@talkinchat.com adresine bir e-posta gönderin.

   

   

  Otomatik Veri Kaldırma

  Tüm mesajlar ve bunlara karşılık gelen sohbet odaları, 30 günlük olduklarında kaldırılır. Bu veriler sunucu veritabanından kaldırılır. TalkinChat çalışma şekli nedeniyle konuşma verileri hız için statik dosyalarda önbelleğe alınır ve yalnızca yeni bir mesaj gönderildiğinde yenilenir.

  Sohbet önbellek dosyaları, mesajları 30 günden daha uzun süre saklayabilir. Önbellek dosyaları yalnızca sohbetin son 100 satırını saklar.

  Sizin tarafınızdan oluşturulan bir sohbet odası, insanlar onu kullanmaya devam ederse, 30 gün sonra var olabilir, 30 gün boyunca hiçbir etkinlik olmadığında verileri silinecektir.

  Ancak, kullanıcı adınızın hesabı oluşturduğuna dair hiçbir ilişki bulunmayacaktır.

   

   

  Çocukların Gizliliği

  TalkinChat 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmez. 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplanmaz. 13 yaşından küçük bir çocuğun bize kişisel bilgiler verdiğini keşfedilmesi durumunda derhal sunuculardan silinir.