Cambly Hesabı Nasıl Silinir

  Cambly Hesabı Nasıl Silinir

  Cambly, İngilizce öğrenmek için ana dili İngilizce olan eğitmenlere mobil cihazınızdan veya bilgisayardan erişim sağlayabilirsiniz. 7/24 yeterli sayıda online içi eğitmen bulunduran İngilizce öğrenme uygulaması olan Cambly.com sitesinde ki hesabınızı, Cambly Hesabı Nasıl Silinir yazımızla silmenize yardımcı oluyoruz

   

  Abonelik Nasıl Değiştirilir: Aboneliğini mobil cihazından veya bilgisayarından Cambly’ye bağlanarak değiştirebilirsin.

  Mobil cihazında Menü > Abone Ol adımlarını izleyerek veya bilgisayarından bağlanıp http://www.cambly.com/en/subscribe linkine tıkla ve “Planlar” sekmesine giderek yeni paketini seçmen gerekir.

  Abonelik Nasıl Dondurulur: www.cambly.com web adresine üyelik bilgilerin ile giriş yaptıktan sonra https://www.cambly.com/en/student/settings Bu bağlantı adresini takip ederek aboneliğini dondurabilirsin.

  Aboneliğim Otomatik Yenilenecek Mi?: Profilinizde ki otomatik yenileme özelliği açık ise aboneliğinizin bittiği günün ertesi günü daha önce ödediğiniz fiyat üzerinden otomatik olarak yenilenir.

  Eğer bu özelliği kapatmak isterseniz web tarayıcı ile oturum açın ve otomatik yenileme seçeneğini ayarlar bölümünden kapatabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresine tıklayıp hızlıca istediğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. https://www.cambly.com/en/student/settings#student-profile

  Aboneliğimi İptal Edersem Ne Olur?: Sistem; mevcut aboneliğinizin iptal edildiği güne kadar tüm ders haklarını hesaplar, aboneliğin bir aylık baz fiyatı üzerinden ücretlendirmeyi hesaplar ve geri kalan tutarı size iade edecektir.

  Aboneliği satın alırken yararlandığınız indirim oranı abonelik iptal edilme durumunda geçerli olmayacaktır.

  Camply hakkında daha fazla soru cevaplarını https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr adresinden bulabilirsiniz.

  Cambly Üyelik Silme

  Abonelik işlemlerinizi hallettiyseniz artık Cambly üyeliğimizi silmeye geçebiliriz. Cambly üyeliğimizi kendimiz silemediğimiz için silinmesini talep etmemiz gerekiyor. Hemen https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=360000008043 bağlantı adresine tıklayın ve açılan formu aşağıdaki gibi doldurup “Gönder” butonuna tıklayın.

  Cambly Hesabı Nasıl Silinir
  Cambly Hesabı Nasıl Silinir

  24 saat içinde Cambly hesabınızı silecekler.