Mondly Hesabımı Nasıl Silerim

  Mondly Hesabımı Nasıl Silerim

  Mondly Hesabımı Nasıl Silerim: Mondly 28 Mayıs 2014  tarihinde Alexandru Iliescu ve Tudor Iliescu  tarafından kuruldu. Merkezi  Braşov , Romanya’da bulunuyor. Mondly 2017 itibariyle, 33 dilde kurslar sunmuştur.  Mevcut dil yeterlilik seviyeleri başlangıç, orta ve ileri seviyedir.

   

  Mondly ile Afrikanca Almanca, Amerikan İngilizcesi, Arapça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Danimarkaca, Endonezyaca, Farsça, Fransızca, Flemenkçe, Fince, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, İsveççe, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Norveççe, Portekizce, Romanca, Romence, Rusça, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca ve Yunanca öğrenebilirsiniz

   

   

  Mondly Hesabımı Nasıl Silerim

  Mondly uygulamasında hesabı sil seçeneği bulunmuyor. Ücretli bir aboneliğiniz varsa aşağıdaki adımları uygulayın

   

  Mondly Premium Aboneliği İptal Edin

  Mondly Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak veya hesabınızı devre dışı bırakmak ile Mondly VIP üyeliğinizi sona ermez.

  Mondly Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Mondly Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Mondly Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

   

  Google Play Store Üzerinden Mondly Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Mondly aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Mondly Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Mondly aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Mondly platformuna facebook veya google ile oturum açıyorsanız aşağıdaki yazılanları uygulayın.

  Facebook ile giriş yapıyorsanız:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar“‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

  Google Mail ile giriş yapıyorsanız:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresini koplaya ve tarayıcının adres çubuğuna yapıştır.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.