SoloLearn Hesabımı Nasıl Silerim

  SoloLearn Hesabımı Nasıl Silerim

  SoloLearn Hesabımı Nasıl Silerim: SoloLearn, kullanıcıların kısa dersler, kod zorlukları ve sınavlarla çeşitli programlama dilleri ve kavramlarını öğrenmelerine olanak tanıyan bir dizi ücretsiz uygulamadır. 2014 yılında Yeva Hyusyan ve David Kocharyan tarafından kurulmuştur.

  SoloLearn, kullanıcıların önceden herhangi bir kodlama veya programlama deneyimine sahip olmasını gerektirmez, ancak uygulama, kullanıcıların İngilizce’yi yetkin bir şekilde okuyabilmesini gerektirir. SoloLearn uygulamasını kullanmak için aşağıdaki ek teknoloji becerileri gereklidir.

   

  SoloLearn Premium Aboneliği İptal Edin

  SoloLearn Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak veya hesabınızı devre dışı bırakmak ile SoloLearn VIP üyeliğinizi sona ermez.

  SoloLearn Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle SoloLearn Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu SoloLearn Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

   

  Google Play Store Üzerinden SoloLearn Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * SoloLearn aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et‘e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda SoloLearn Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * SoloLearn aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

   

  SoloLearn Hesabı Nasıl Silinir

  SoloLearn hesabı, web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden silinmesi mümkün değildir. SoloLearn hesabınızın silinmesi için info@sololearn.com adresine hesabınızla ilişkili e-postadan aşağıdaki gibi bir istekte bulunmanız gerekiyor.

   

  delete sololearn account