Khan Academy Hesap Silme

  Khan Academy Hesap Silme

  Khan Academy Hesap Silme: Khan Academy, 2006 yılında eğitimci Salman Khan tarafından “herkese, her yerde, dünya standartlarında, bedelsiz eğitim” sloganıyla kurulmuş, kâr amacı gütmeyen bir eğitim kuruluşudur. İnternet sitesinde eğitimciler için ek uygulama alıştırmaları ve materyalleri de bulunmaktadır. Tüm kaynaklar web sitesi ve uygulama kullanıcıları için ücretsizdir.

   

  Öne Çıkan Khan Academy Özellikleri

  – Öğrenci, öğretmen, müdür, 20 yıl sonra tekrar öğrenci olmak isteyen bir yetişkin veya Dünyamızı keşfe çıkmış bir uzaylı… Kim olursanız olun, Khan Academy kütüphanesinde öğrenmek için her içerik mevcut, üstelik ücretsiz!
  – Binlerce ücretsiz alıştırma, video ve makale bir tık uzağınızda. Matematik, fen bilimleri, ekonomi, finans, tarih, siyaset ve çok daha fazlası.
  – Becerilerinizi geliştirin: Alıştırma soruları ve testler ile anında geri bildirim ve adım adım ipuçları alın. Okulda öğrendiklerinizi pekiştirin ve kendi hızınızda alıştırma yapın.
  – Çevrimdışıyken de öğrenmeye devam edin: En sevdiğiniz içerikleri yer imlerine ekleyin, indirin ve çevrimdışıyken video izleyin.
  – Kaldığınız yerden devam edin: Öğrenme süreciniz khanacademy.org sitesiyle senkronize edilir. Böylece ilerleme durumunuz hep güncellenir.

  Videolar, alıştırmalar ve makaleler ile matematik (cebir öncesi, aritmetik, cebir, geometri, trigonometri, istatistik, kalkülüs ve lineer cebir), fen bilimleri (fizik, kimya, biyoloji), ekonomi, sosyal bilimler (sanat tarihi, dünya tarihi) ve daha fazlası Khan Academy’de!

  Khan Academy Hesabı Nasıl Silinir

  Khan Academy hesabınızı silmek için önce internet sitesinde oturum açın ve aşağıdaki adımları izleyin:

  – Giriş yapın ve sayfanın sağ üst köşesinde bulunan Profil Adınızı seçin.

  – Açılır menüden Ayarlar’ı seçin

  – Ayarlar sayfasındayken aşağı kaydırın ve Hesabınızı silin’i seçin .

  – Silme işleminin tamamlanabilmesi için hesabınızın şifresini yazarak, Google veya Facebook üzerinden kimlik doğrulaması yaparak hesabınızı doğrulamanız istenir. Hesabınızı doğrulayın ve silin.

  khan academy hesap silme
  khan academy hesap silme

  24 saat içinde tekrar giriş yaparsanız hesabınız silinmez. Hesap kendisini geri yükleyecek ve size bir e-posta yoluyla bildirilecektir. 

  Not: Eğer hesabınıza bağlı bir çocuğun hesabı varsa kendi hesabınızı silmeden önce, size bağlı tüm çocuk hesaplarını silmeniz gerekmektedir.