Camfrog Hesabı Nasıl Silinir

  Camfrog Hesabı Nasıl Silinir

  Camfrog Hesabı Nasıl Silinir: Camfrog, 2003 yılında Camshare Inc. tarafından geliştirilmiştir. Camfrog ağ üzerindeki kullanıcılarla iletişim kurulabilen bir video konferans yazılımıdır. Görüntülü ve Sesli iletişim kurulabilen programda, chat ve kanal odaları sayesinde 1000 kullanıcıya kadar konferans konuşması yapabilmeye veya kullanıcının kendi chat odası üzerinden iletişim kurabilmesine olanak sağlamaktadır.

  Şu anda dünya çapında erişilebilen en iyi internet mesajlaşma yazılımlarından biridir. Kaynağa göre yazılım, dizüstü veya masaüstünde 100 milyondan fazla indirilmiştir ve şu anda yazılımı aylık olarak kullanan 19 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır.

  Camfrog, üyelerin web kamerası ve canlı sohbet ile birbirleriyle iletişimde kalmasını sağlayan çevrimiçi mesajlaşma ve görüntülü sohbet platformudur. Camfrog, insanların yeni bağlantılar kurmasına izin veren görüntülü sohbet topluluğudur!

  Camfrog, kullanıcılarının hesap oluşturmasına ve oluşturdukları hesabı düzenlemesine, fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ayrıca diğer üyelerin profillerini inceleyebilir, üyelere mesajlar, ifadeler gönderip almasına ve kullanıcılarla canlı sohbet yapabilirisiniz.

   

   

  Camfrog Hesabımı Nasıl Silerim

  Camfrog hesabını silmenin bir imkanı bulunmuyor. Ancak yapabileceğimiz iki adım bulunuyor.

  Bunların birincisi Kayıtlı e-posta adresiniz ile helpdesk@camfrog.com adresine bir mail göndermek

   

  camfrog hesabı nasıl silinir
  camfrog hesabı nasıl silinir

   

  İkinci adım ise web tarayıcıdan https://www.camfrog.com adresinde kullanıcı bilgilerinizle oturum açın.

  – Kullanıcı bilgileriniz ile oturum açtıktan sonra profil fotoğrafınızın altında verilen “EDIT PERSONAL SETTINGS” bağlantısını tıklayın.

  – Bağlantıya tıkladıktan sonra “SETTINGS” sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada gördüğünüz tüm bilgilerinizi değiştirin.

  – “PRIVACY” sekmesine gidin, yetişkinler bölümü yerine her seçeneği işaretleyin ve ayarları kaydedin şimdi sayfadan çıkış yapın.

  Çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapmayın. 90 gün sonra hesabınız feshedilecektir.