Home alışveriş Defacto Hesabı Nasıl Silinir

  Defacto Hesabı Nasıl Silinir

  Defacto Hesabı Nasıl Silinir

  Defacto Hesabı Nasıl Silinir: Defacto; ilk mağazasını 2005 yılında açtığı günlerden bugüne Türkiye’ de moda ve hazır giyim sektörününde, 2019 yılı itibarıyla 30 ülkede toplamda 500’ ün üzerinde mağaza, 14.000+ personel sayısı Türkiye’ de alanında ilk 3 şirketten biri olarak yoluna devam ediyor.

  DeFacto; Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Cezayir, Fas, Filistin, Gürcistan, Irak, Kazakistan, KKTC, Kırgızistan, Kosova, Lübnan, Malezya, Mısır, Moldova, Pakistan, Rusya, Sırbistan, Tunus, Türkiye, Ukrayna, Umman ve Ürdün olmak üzere toplam 30 ülkede mağazaları bulunuyor.
  Defacto Sipariş İptali

  Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen 0 850 333 22 86 numaraları müşteri hizmetleri hattımızı arayınız ya da destek@defacto.com.tr e-mail adresine mail göndererek talebinizi iletiniz. Talebinizde sipariş numarası bilgisini iletmeyi unutmayınız.

   

   

  Defacto Hesabımı Nasıl Silerim

  Defacto üyelik iptalleri için online site üzerinde herhangi bir link yardımı bulunmamaktadır.Üyeliğinizi silmek için etmek istiyorsanız 0 850 333 22 86 numaraları müşteri hizmetleri hattımızı arayınız ya da destek@defacto.com.tr e-mail adresine mail göndererek talebinizi iletiniz.