Home oyun Rockstar Games Social Club Hesap Silme

  Rockstar Games Social Club Hesap Silme

  Rockstar Games Social Club Hesap Silme

  Rockstar Games, Inc. , New York’ta merkezli bir video oyunu yayıncısıdır. Take-Two Interactive’in bir yan kuruluşu olarak Aralık 1998’de kuruldu. Ağırlıklı olarak aksiyon-macera türünde oyunlar yayınlayan Rockstar Games, şirketinin yarış oyunları da başarı gördü. Aksiyon-macera oyunu serilerinden Grand Theft Auto yeni oyunu Grand Theft Auto V, Eylül 2013’teki çıkışından bu yana 110 milyondan fazla kopya gönderdi ve bu da onu tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biri haline getirdi . Rockstar Games tarafından yayınlanan diğer popüler franchise’lar Red Dead , Midnight Club , Max Payne ve Manhunt. Bu yazımızda Rockstar Games sitesinde açmış olduğunuz hesabınızı Rockstar Games Social Club Hesap Silme yazımız ile silmenize yardımcı oluyoruz.

   

  Rockstar Games Sosyal Club Hesabı Nasıl Silinir

  Rockstar Games Sosyal Hesabın silinmesi, satın alınan DLC ile birlikte Rockstar Games PC başlıkları için geri döndürülemez etkinleştirme haklarının kaybedilmesine neden olacaktır.
  Etkinleştirme anahtarları ve DLC kodları, silinen hesaba bağlı kalacaktır ve başka bir Social Club hesabında kullanılamayacaktır.

   

  rockstar games social club hesap silme
  rockstar games social club hesap silme

   

  Social Club hesabınızla ilişkili tüm Rockstar Games PC oyunları için hem Hikaye Moduna hem de Çevrimiçi Mod oyununa erişiminizi kaybedeceksiniz.

  Tüm Rockstar Games PC oyunları için seviyeniz ve istatistikleriniz silinecek. Social Club arkadaş listeniz ve üyeliklerine erişiminizi kaybedeceksiniz. Social Club hesabınızın silinmesi kesin ve geri döndürülemez olacaktır.

   

  Rockstar Games hesabınızı silmek için Social Club hesabınızda oturum açın, https://socialclub.rockstargames.com/profile/requestdeleteaccount.html adresine gidin ve sayfadaki talimatları izleyin.

  Social Club’a giriş yapamıyorsanız veya hesabınıza erişiminiz yoksa, Social Club’a katılmak için kullandığınız e-posta hesabından deleteaccount@rockstargames.com adresine “Delete Account” konulu bir e-posta gönderin, iletiye Social Club takma adınızı da ekleyin.

  rockstar social club hesap silme
  rockstar social club hesap silme