Home alışveriş Koton Hesap Silme

  Koton Hesap Silme

  Koton Hesap Silme

  Koton Hesap Silme: Koton, 1988 yılında İstanbul’ da Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından kuruldu. Günümüzde yaklaşık 8.500′ den fazla çalışanı ve 275′ i Türkiye’de 159′ u yurt dışında olmak üzere toplam 500′ den fazla mağazası ile 28 ülkede bulunan ve merkezi İstanbul olan mağazalar zinciridir.

   

  Siparişi oluşturduktan sonra herhangi bir ürünü veya siparişin tamamını iptal edebilir miyim?

  Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce iptal, teslim edildikten sonra ise iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizdeki herhangi bir ürünü/ürünleri iptal etmek için; Siparişiniz “Hazırlanıyor” statüsünde ise, 0850 208 71 71 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayarak, iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz

  Siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise, iptal işlemi yapılamamaktadır. Ancak siparişiniz size ulaştıktan sonra MNG Kargo yoluyla, ücretsiz olarak ürünü/ürünleri iade edebilirsiniz.

  İptal işleminiz Koton tarafından onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 10 gün içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına/ATM (debit) karta iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. Taksitli yapılan işlemlerde bazı bankalarda geri ödemeler taksitli bir şekilde yapılmaktadır. Eğer ATM (debit) kartı ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

  Siparişlerinizle ilgili daha fazla bilgiyi https://www.koton.com/tr/siparis-teslim-iade-detaylari adresinden bulabilirsiniz.

  Koton Hesabı Nasıl Silinir

  Koton hesabınızı web portalını yada mobil uygulamasını üzerinden silemezsiniz. Sadece 0850 208 71 71 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayarak, üyelik iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz.