Enpara Hesabı Nasıl Silinir

Enpara Hesabı Nasıl Silinir

Enpara Hesabı Nasıl Silinir : 2012 yılında kurulan Enpara.com resmi olarak bir QNB Finansbank şubesidir. Tüm hizmetlerini dijital kanallar üzerinden sunan, herhangi bir şubesi olmadığı için maliyet avantajını masrafsız ve avantajlı bankacılığı müşterileriyle paylaşan, Türkiye’ nin ilk dijital şubesiz bankasıdır. 2012 yılında bireysel kullanıcılara hizmet vermeye başlayan 2018 Mayıs ayı itibarıyla 1 milyon müşteriye ulaşmıştır. Enpara.com, Ekim 2016′ dan sonra tüzel kullanıcılara hizmet vermektedir.

Kredi kart aidatı talep etmeyen Enpara bununla birlikte düzenli kullanımlarda kullanıcıya aidat ödeneceğini bildirmiştir.  Havale, Cep telefonuna havale, EFT ve 16:30 – 17:15 arasındaki geç EFT işleminden işlem ücreti almayacağını son kullanıcı sözleşmesinde taahhüt etmiştir. Ayrıca yıl içerisinde belirli sürelerde alınan “hesap işletim ücreti” adı altında hizmet bedeli de talep edilmemektedir.

 

Enpara Hesabımı Nasıl Silerim

Enpara hesabınızı kalıcı silmek için Enpara müşteri temsilcisine ulaşıp Enpara hesabımızı kalıcı silmek istediğimizi bildirmemiz gerekiyor. İşlemi gerçekleştirmek için 0850 222 3663 numaralı hattı arıyor ve müşteri temsilcisine Enpara hesabımızı kalıcı olarak silmek istediğimizi belirtiyoruz. Müşteri temsilcisi gerekli doğrulamalardan sonra Enpara hesabınızı kalıcı olarak silecektir.

 

Enpara hakkında başka sorularınız varsa https://www.qnbfinansbank.enpara.com/sss adresinden cevabını bulabilirsiniz.