Noizz Hesap Silme

Noizz Hesap Silme

Noizz Hesap Silme: Noizz, Instagram ve Snapchat uygulamaları gibi parlak filtrelerle düzenlenmiş müzik videolarını kaydetmek için kullanılan bir uygulamadır. Noizz, üzere eğlenceli içerikler kaydetmenizi ve sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan bir video düzenleyicidir.

Noizz arayüzü güzel bir şekilde bir araya getirilmiştir ve başından itibaren güçlü bir düzenleyici kullandığınız hissini verir. Araç, tüm videoyu daha çekici hale getirmek için birkaç yüz filtresine ve genel filtrelere sahiptir.

 

 

Noizz Hesabımı Nasıl Silerim

Noizz hesabınızı silmenin bir yolu bulunmuyor. Yapabileceklerimiz önce tüm bilgilerinizi değiştirin ve “Clear Cache” ile tüm verilerinizi silin. Verilerinizi sildikten sonra Noizz uygulamasında oturum açmak için verdiğimiz izinleri kaldırmalıyız.

 

Facebook Uygulama İzinlerini Kaldırma:

– Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

– Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

– Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

– Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
Kaldır’a tıklayın.

– Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

 

Google İzin Verilen Uygulamalar:

– Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresine tıklayın

– Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

– Erişimi Kaldır’ı seçin.

 

 

Noizz Abonelik İptali

Noizz Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile Noizz VIP üyeliğinizi sona ermez.

Noizz Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Noizz Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Noizz Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

 

Google Play Store Üzerinden Noizz Pro Abonelik İptal Etme:

* Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

* Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

* Menü Abonelikler’e dokunun.

* İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.

* Aboneliği iptal et’e dokunun.

 

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Noizz Pro Abonelik İptal Etme:

* Ayarlar uygulamasını açın.

* Adınıza dokunun.

*Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

* Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.

* Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.