Streetbees Hesabı Nasıl Silinir

  Streetbees Hesabı Nasıl Silinir

  Streetbees Hesabı Nasıl Silinir: Streetbees, 87 ülkede 1 milyon dan fazla kullanıcıya sahip bir pazar araştırma kuruluşudur. Streetbees İngiltere de kurulmuştur.

   

   

  Streetbees Görevleri Nasıldır?

  Streetbees Surveys, Prolific Academic ve PopulusLive gibi standart anket sitelerinden biraz farklıdır. Web sitesi tabanlı anket sitelerinin aksine, tüm anketler Steetbees uygulaması aracılığıyla sunulur.

  Streetbees görev ve anketleri, CitizenMe ve OnePulse gibi diğer mikro anket uygulamalarından farklıdır. Bunlar, az miktarda nakit için eşit derecede birkaç kısa sorudan oluşma eğilimindedir.

  Streetbees üzerindeki anketler daha uzun olma eğilimindedir. Genellikle biraz daha fazla etkileşim gerektirir. Örneğin bir kısa video veya fotoğraf çekmeniz gerekebilir.

   

  Streetbees Nasıl Çalışıyor:

  – Uygulamayı indirin ve bir hesap oluşturun.

  – Katılabileceğiniz hikayelere (anketlere) göz atın. Eğer herhangi bir hikaye yoksa sizi daha iyi tanıdıkça, size uygun hikayeleri yayınlandığı anda gönderilecek.

  – Hikayeleri tamamlamak genellikle 2 ila 5 dakika sürer. Kısa anketlerden fotoğraflı ve videolu görevlere kadar her şey olabilir.

  – Hikayeye göre değişik kazançlar elde edebilir ve hatta bir ödül çekilişine katılabilirsiniz.

   

   

  Streetbees Hesabımı Nasıl Silerim

  Streetbees hesabınızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

  Mobil uygulamayı açın ve “Daha > Hesabı Devre Dışı Bırak” adımlarını takip edin.

  streetbees hesabı nasıl silinir
  streetbees hesabı nasıl silinir

   

  Evet, Hesabı Sil