The New York Times Hesap Silme

  The New York Times Hesap Silme

  The New York Times, 18 Eylül 1851’de kurulmuş olan ve New York şehrinde basılan günlük bir Amerikan gazetesidir. Ülkenin ve dünyanın önde gelen gazetelerinden sayılmaktadır. İş, spor, filmler, seyahat, kitaplar, işler, eğitim, emlak hakkında son dakika haberleri, multimedya, yorumlar ve görüşler bulabileceğiniz gazetedeki hesabınızı The New York Times Hesap Silme yazımızda anlatıyoruz.

  The New York Times Abonelik İptal Etme

  The New York Times aboneliğiniz varsa ve iptal edebilirsiniz. Amerika’ da yaşıyorsanız 877-277-4110 telefon numarasından pazartesiden cumaya 07:00 – 22:00, Cumartesi – Pazar günleri 07:00 – 15:00 arayabilirsiniz. İsterseniz Müşteri Hizmetlerine 646-492-8259 numaralı telefondan kısa mesaj gönderebilirsiniz.

  ABD dışındaysanız uluslararası iletişim bilgilerine https://help.nytimes.com/hc/en-us/articles/115014792927-International-contact-info adresine tıklayıp ulaşabilirsiniz

   

  The New York Times Hesap Kapatma

  The New York Times hesabınızı silmek için bir kaç yolu vardır. help@nytimes.com adresine e-posta gönderin. Mail Konusu “Delete The New York Times Account“, mail içeriğine ise “please delete my nytimes account permanently” yazın ve mutlaka kayıt olduğunuz e-posta adresinizi de belirtin.

  Seçeneklerin tamamı için https://help.nytimes.com/hc/en-us/articles/115015385887-Contact-Us?redir=myacc#care linkine tıklayın.

  The New York Times Hesap Silme
  The New York Times Hesap Silme

   

  – Diğer bir seçenek ise The New York Times hesap silme işlemini gerçekleştirmek için öncelikle sitede oturum açıyoruz ve https://www.nytimes.com/data-subject-request adresine tıklıyoruz.

  – Açılan formda “Remove my personal information, which will end my ability to use the respective service(s).” seçeneğini seçiyoruz.

  The New York Times Hesap Kapatma
  The New York Times Hesap Kapatma

  Choose the area to which your request applies: Başlığı altında bulunan “NYTimes.com, The New York Times newspapers, International edition, NYT Cooking, The Crossword, Subscriber Events, and NYTimes mobile apps” seçeneğini seçiyoruz.

  Please provide the following additional information to help us locate your data: Bu başlık altında üye olurken girdiğimiz bilgileri yazıyoruz.

  The New York Times hesabı nasıl silinir
  The New York Times hesabı nasıl silinir

  Comments / Feedback : Bu başlığın altında bulunan yere “please delete my nytimes account permanently” yazıyoruz.

  I confirm that: Bu başlığın altında bulunan 4 tane kutucuğu dolduruyor ve reCAPTCHA kutucuğuna tıklıyor ve “Submit” butonuna tıklıyoruz.

  ny times hesap silme
  ny times hesap silme

  Formu doldurduk 24-48 saat içinde hesabımız silinecek