Tatilsepeti Hesap Silme

  Tatilsepeti Hesap Silme

  2004’ten bu yana yıllık 50 milyonun üzerinde ziyaretçi olan, 3000+ yurt içi oteli, 100 bin + yurt dışı otel, yurt içi ve yurt dışı turlar, uçak biletleri, Gemi turları ve araç kiralama hizmeti gibi alanlarda hizmet sunan Tatilsepeti.com, sunmadığı hizmet ise sitesinde hesabımızı silmek için bir seçeneğin olmaması. Tatilsepeti hesap silme yazımızda bunun nasıl yapıldığından bahsediyoruz.

  Tatilsepeti sitesin de herhangi bir silme seçeneği ve canlı destek hattı olmadığı için alternatif seçenekleri https://www.tatilsepeti.com/musteri-hizmetleri linkine tıklayıp açılan formu doldurup gönderebilirsiniz. Lakin o formda hesap ile ilgili bir başlık yok. Başka bir başlık açıp açıklama kısmına hesabınızı silme talebinde bulunabilirsiniz.

  Diğer bir seçenek ise 444 44 20 numaralı hattı her gün 09:00 – 24:00 arasında arayabilirsiniz.

  Son seçenek ise mail yazmak. Gerçi site de herhangi bir mail adresi göremedim. Başka bir siteden operasyon@tatilsepeti.com mail adresini buldum ve bir e-posta gönderdim. Herhangi bir cevap verilmedi fakat ertesi gün kontrol ettiğim de tatilsepeti.com hesabımın kalıcı silindiğini gördüm. Siz de aşağıda ki gibi bir e posta yazıp gönderebilir tatilsepeti hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

  Tatilsepeti Hesap Silme
  Tatilsepeti Hesap Silme